Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan sikerült normális...

Hogyan sikerült normális csapatra találnotok?

Figyelt kérdés
LoL csapatra van szó. Probálkoztam már a fórumra írni, de bejelentkezve is azt kéri hogy jelentkezzek be, szóval nem tudom mi van vele, de kilőve, friss 30- as vagyok, még nem akarok rankedet, de normál játékban is olyan csapattársakat kapok akik mellett lehetetlen a fejlődés. Bírom amikor nincs JG, amikor ketten nyomorkodnak TOP- on, amikor Nasus megy BOT-ra, amikor Xayah- ért MID és társai... bírom amikor egy idiota felfeedel egy Yasou- t, Xin- t vagy pár assasin- t, akiket ezután az egész csapat nem bír legyőzni... bírom amikor sorjában bukok szinte minden meccset, azért mert velük dobott össze a szerencse, de a legrosszabb mégis végigjátszani azt a negyedórát ilyen szedett- vedett bagázzsal, egy maroknyi IP- ért. Komolyan nem tudom fórumon kivül hol nézhetnék csapat után. Pár ötlet?

2017. júl. 19. 06:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Lepontozhatsz ezért, ha szeretnél, de hiába keresel társakat. Fölös. Ha nem tudsz egyedül kijutni ebböl az elohellböl, akkor benned van a hiba. Lehet, hogy bénák a társaid és emiatt veszítetek, de neked nem kell rossz K/D/A - ban lenned. Okkal kapsz ilyen társakat. Szidhatsz engem, a játékot, a társaid, az atya úr istent, de nem véletlenül kapsz ilyen társakat. Ha te jobban játszanál, mint ők akkor jó statokban zárnád, a lose mecseket is. És előbb utóbb kijutnál onnan. Nem társakat kell szerezni, hanem megtanulni játszani és utánna douzni vagy full csapatozni
2017. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha Tristanaval játszom adc- ként, fejre is állhatok, nem hozok le egy solo BOT- ot, ha Lux gondol egyet és douban nyomja TOP- ot (értelmetlenül, lose). Ha off a JG, szintén nem tehetek arról hogy TOP is nehézkes, ha folyamatosan ketten szorongatnak :D Félre ne érts, így is kaptam már S, -S osztályzatot, két hősöm is 6. szinten van, de bosszan ha önhibán kivül játszom végig lose- ra.
2017. júl. 19. 14:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezzel nem magyaráztad ki magad. Ha egyedül vagy, akkor nem felezed az xp-det a lux "supportoddal" és mivel tristana range nem kicsi tudsz harcolni, és lanet nyerni is. S játékot pedig nem egyszer kétszer kéne szerezni. Ha tényleg ilyen bénák az ellenfeleid, akkor A- alatt ne teljesíts. Azonban friss 30 as vagy. Hagyd abba a normál játékokat és ha minden lanen tudsz 2-3 hőssel játszani, akkor irány a ranked. Jobb esetben silver/b1 be dob. Ha nem, hát az szomorú.. De nem a vég onnan is ki lehet jutni.
2017. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Es mennyivel lesz jobb ha lesz csapatod? Ez alapjan oket is hibaztatni fogod ha eppen nem nyertek... Attol meg hogy nem az a hibajuk hogy nem kovetik a metat,vagy nem erdekli oket a csapatosszeallitas, es betartjak ezeket, attok meg ugyanugy fogtok vesziteni meccseket

Az is az o hibajuk lesz? Biztos szivesen jatszanak majd veled ha ilyen aggressziv leszel veluk is

2017. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó ég, milyen jó elgondolása is ez egy stratégiai játéknak :DD Látszik hogy sokat WoW- oztam előtte. Bár az nem ennyire kőkemény taktik, de ha ott portyázni (raid) mentél nem volt mindegy hogy 5 tankod van- e meg 4 healed az egyszem DPS mellett. Igen kezdő vagyok, de szerintem ha már csapatjáték akkor a magja az az összeállítás, mert mégis mit kezdjek én azzal ha kapok 3 Garen- féle tankot, meg két Sorakát? :D Nyílván én vagyok a hibás hogy nem hozom le azt a játékot amit rossz összeállítással kezdtünk, és egy- két jómadár még a feedbe is besegített.
2017. júl. 19. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehozni kell.... Nem számít, higy win vagy lose. Ha jó statban, szép dmgvel, sok heallal, jó cc-kel fejezel be egy játékot, amit a társaid vesztettek el akkor nem fogsz elot veszteni. Kövi játékban erősebb ellenfeleket fogsz kapni. Ha abban is ügyesen játszol szép lassan normális elíba kerülsz.
2017. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az írásodból ítélve nem Draft módot játszol. Így tud csak előfordulni double top, stb. Na, kezdetnek a vakmódot felejtsd el örökre. Ott normális csapatot nagyon ritkán fogsz kapni. Kínszenvedés ott normálisan fejlődni.

Ahhoz meg szokj hozzá, hogy győzni nem mindig fogsz. A vesztés is beletartozik a játékba, sose arra tryhardolj, hogy mindenáron győz, arra koncentrálj, hogy a tőled telhető legjobb szintet produkáld a játékban. Így például, ha egyedül maradsz Boton Tristanaval inkább farmolj a turret alatt, early gamebe elég jól megtud védeni, mikor ADC-ztem earlybe elég sok enemy elfeedelt engem azzal, hogy turret alá berohant. Mire észbekaptam már óriási előnyben voltam velük szemben.

Csapatkeresésre meg a facebook tömve van tucatnyi LoLos csoporttal. Külön van EUW-s és EUNE-s csoport is.

2017. júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!