Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen hasonló játékokkal...

Milyen hasonló játékokkal játszhatnék?

Figyelt kérdés
Nem túl erős laptopom van de pár játékot elvisz,eddig olyanokkal játszottam mint Game Dev Tycoon,Youtubers Life,Limbo,Minecraft.Tudom tudom olvastam már más oldalakat,néztem videókat ajánlásokkal kapcsolatban,de a lövöldözős játékok nem az én műfajom,így leginkább ehhez hasonló kis gépigényű játékokat szivesen fogadnék :)

2017. júl. 20. 18:49
 1/5 energy500 válasza:
Terráriát esetleg próbáltad már? Nagyon jó kis sandbox játék kicsit hasonlít a minecrafthoz csak ez egy 2D játék. Mi haverral órákat tudtunk annó játszani vele és ajánlom neked is :)
2017. júl. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen,anno ,,fénykoromban" mikor minecraftoztam próbáltam,de nem jött be túlzottan a 2D miatt. Illetve amit még imádtam az a sims,most probálom telepíteni a kiegészítőket,de szivesen fogadék még ötleteket és neked is köszi :)
2017. júl. 20. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:

A géped adataival többre mennénk. Csak úgy mondom. Na de mivel nem vagyok mai fialás pár régebbi játékot tudok ajánlani.


Jurassic Park Operation Genesis (dínós,parképítős)


Age of Wonders 2

(fantasy téma azaz törpök, elfek, sárkányok stb vannak benne, körökre osztott stratégia, nővérem imádta)


Cossacks 2 Back to War

(Stratégia)


Command & Conquer Generals + Zero Hour kiegészítő

(Stratégiai)


Fable - The Lost Chapters

(Hmm Fantasy féleség de mégse, elég egyedi game, én imádtam, rengetegszer végig vittem, nézz utána mi is ez de szerintem látatlanban is nyugodtan adhatsz neki egy próbát ;) )


Need for Spees Underground esetleg még a 2. része is beleférhet

(Autó versenyzés, tuning, benzingőz, az autós játékok egyik hatalmas ikonja :) )

2017. júl. 21. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia, Nekem is hasonló laptopom van!

3GB Ram, AMD E-350 @ 1,60 GHz, illetve Integrált Radeon HD 6310 384 MB

Nekem az alábbiak közül mind futott. Minimum low on 30 FPS-el.


GTA 4

COD MW 1, MW 2, MW 3

Sims 1,2,3,4

Simcity 5

Battlefield 1,2,3

Farming Simulator Mindegyik.

Unturned

League Of Legends, Dota 2

2017. júl. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy Lenovo ideapad 110-em van, Intel Celeron N3060-as 1,6 GHz,2 gb ram. Köszönöm a tippeket mar probalgatom is 😁😍
2017. júl. 22. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!