Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ebayről szeretnék játékot...

Bobepi kérdése:

Ebayről szeretnék játékot rendelni és ezt néztem ki nem tudom hogy ez játék vagy csak a tokja? Szerintetek!?

Figyelt kérdés
[link]

2017. júl. 21. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljes játék.


Én csak a PS2 érában voltam konzolos, de ott még számított a PAL (európai) és az NTSC (amerikai).. izé. bigyó.


Szóval ez a példány amerikai, azaz NTSC-s, és elvileg a magyar szabvány szerint neked PAL-os Xboxod van. Nem fog működni. De javítsatok ha tévedek.

2017. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem csak a tok, ez maga a játék, haznált DVD, jó állapotban, DE ez USA (NTSC) verzió és nem PAL, szóval valószinűsitem, h neked ez nem fog menni.


Német ebayről itt van egy, ez PAL-os:

[link]

2017. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké köszönöm :)
2017. júl. 21. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért ha német verziót veszel, nézz utána hogy mennyire van cenzúrázva. Komolyan, mindent kicenzúráznak, nevetségesek.
2017. júl. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És ez jó lenne mert elvileg Pal-os?

[link]

2017. júl. 21. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!