Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Volt már veletek hogy egy...

Volt már veletek hogy egy játékkal (ami amúgy nagyon jó volt) annyit játszottatok hogy a végére megutáltátok?

Figyelt kérdés

Nekem a Batman: Arkham City volt ilyen

Egészében nem is játszottam vele olyan nagyon sokat, csak kétszer, talán háromszor volt hogy egyhuzamban nagyon sok, 8-9 órát toltam vele (egyszer egész éjjel, reggelig)

A végére már csak a miheztartás végett fejeztem be az utolsó küldetéseket

:/



2017. júl. 23. 03:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nálam a Shadow of Mordor volt ilyen, végül be se fejeztem, a játék 4/5-nél abbahagytam :-|
2017. júl. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
en a saints row 3at vittem vegig annyiszor (otszor vagy hatszor, mar nem emlekszem) hogy mikor utoljara neki ultem es uj jatekot kezdtem, mar nagyon az elejen kikapcsoltam inkabb
2017. júl. 23. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

nem hiába örök életű a mondás, hogy "jóból is megárt a sok"

amúgy nekem a Sims 2 volt ilyen, ma már 10 percnél többet nem tudok játszani vele, pedig annak idején több hétig, hónapig tudtam minden nap több órát játszani vele

2017. júl. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nálam a GTA 3 az, mert már vagy 7 - szer ki játszottam úgy hogy már nem játszok vele már csak újabbakkal játszok.
2017. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

Nálam az Alan Wake volt ilyen. Elvittem kb a 2/3-ig aztán abbahagytam mer unalmassá vált.


Mondjuk az AC Brotherhood se volt piskóta a maga kb 500 órájával. Azt csak azér fejeztem be mer nem volt más amivel játsszak anno a nyár közepén. Meg a Colosseumnál v mi 5 küldetés megy időre egymás után. Na azt utáltam.


Meg megcsináltam X mellék küldit is mer pénz híján volt h nem tudtam haladni a fő Story-val.


Mondjuk nem véletlen h a legtöbb játék single része ma már. Max 20 óra. Kivéve talán az RTS-t.


Mondjuk a Jedi Knight 3-t abbahagytam. Nem tom hol, de az nagyon hosszú.

2017. júl. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

mondjuk én az Arkham City-t nem találtam se unalmasnak, se túl hosszúnak

csak egy idő után annyit tudtam egyhuzamban játszani, hogy lehet már a függőség határait feszegettem :/

épp ezért végül nem maradt meg olyan jó dologként a játék, a két további részével nem is játszottam, pedig az Asylumot imádtam (csak azt mértékkel játszottam)

2017. júl. 23. 19:11
 7/18 anonim ***** válasza:

akkor hasonló csónakban evezünk

a Shadow of Mordort én nagyon bírtam, de aztán a vége felé elkapott a hév, mikor feloldottam a brand képességet egész éjjel (valami 1-től reggel 9-ig) az orc seregemet építettem (pedig elég lett volna csak a warchiefeket magam mellé állítani)

utána fél napig rosszul voltam :-| (rosszul aludtam délelőtt és délután olyan voltam mintha egy focicsapat átrohant volna rajtam)

utána egyszer még nekiültem de 1-2 óra után letöröltem az egészet a gépemről, lehet a Shadow of War-t is ki fogom hagyni ezek után, ahogy te a többi Arkham játékot :-|

2017. júl. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
: (
2017. júl. 23. 20:00
 9/18 anonim ***** válasza:

amúgy volt egy haverom aki ennyit tudott játszani játékokkal, mikor az Uncharted 2 megjelent azt egész éjjel nyomta és reggelre egymás után kétszer végigvitte (valami este 11-től reggel 8-ig küldte)

neki nem feküdte meg a gyomrát

2017. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én az Uncharted 2-t eddig 3X kijátszottam.

Bár maga az egész sinlge 12-14 óra hosszú. Szal az nekem váltva 2 nap volt.


De nekem is volt h egyhuzamban vittem ki játékot.

Resistance 3-nál is 1X azt vettem észre h hajnali 4 lett :D Mire letettem.

2017. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!