Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol tudok "Gwent"-et venni?

Hol tudok "Gwent"-et venni?

Figyelt kérdés
Egy francia barátom mindig elhozza a táborba és úgy gondoltam én is veszek. Ismertebb nevén "gwynt" de ez most mindegy

2017. júl. 23. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A játék dobozos kiegészítői kell megvenni. Azokhoz jár. Hearts of stone -hoz a monster és scoia'tael. A blood and wine-hoz az északi királyság és nilfgaard.
2017. júl. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha a Witcher 3 kártyajátékra gondolsz, akkor arról lecsúsztál egy kicsit. Amikor a kiegészítők megjelentek, akkor adták melléjük. Limitált kiadás volt, tudtommal nem árulják már. Ebayen találsz, de elég drágán adják.
2017. júl. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá, legutóbb Ebayen találtam 100 dollár körül...
2017. júl. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Blood and Wine még fellelhető (Magyarországon valószínűleg már nem találsz, az utolsó darabok egyikét én vettem meg még tavaly, és már csak 1-2 darab maradt belőle, én is kifutottam az időből), de Németországban például még van.

Ahogy írták, a neten eladják páran, de botrányosan magas összegekért, semmiképp sem érik meg.

(Esetleg még az lehet, hogy kinyomtatod a lapokat, saját költségen. Két pakli így 7000-9000 forint körül jönne ki valószínűleg)


Egyébként szerintem játsszál vele online. sokkal összetettebb, jobb, a bétateszt után pedig rengetegen játszanak vele.

2017. júl. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rákerestem, jofogason volt egy hirdetés, nézz utána, ha még elérhető, jó vétel
2017. júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ebay-en lehet venni 30-40ezer körül a 4 pakkot

nekem megvan az összes pakli mert még a megjelenéskor gyorsan megvettem őket

2017. júl. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!