Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri elkezdeni Tauriwowon...

Megéri elkezdeni Tauriwowon játszani?

Figyelt kérdés

Pár hónapja hagytam abba eredetin játszani, mert szabadidő mellett a tanulási időmbe is belefolyt, hiszen iszonyú sok content van legionban ami függővé tett. Tudom, hogy ugyan az a játék, de nem érezném a pénzemet elpazarolva, ha csak hétvégenként kapcsolnám be a gépen.

Szóval van akkora népsűrűség Taurin, hogy tudjak pl. raidezni, mint eredetin? Utoljára 5-6 éve játszottam ott, és akkoriban megvolt az eredeti feelingje emlékeim szerint.



2017. júl. 24. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A taurinak soha nem volt eredeti feelingje, most meg aztán évekkel lemaradt bugos contentel, 1-2 ezer playerrel meg végképp semennyire.
2017. júl. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem nem.


Na azért kicsit bővebben, én is tauriztam régen tök jó volt meg minden, aztán beruháztam az eredetire is, ami aztán sokkal jobb volt. Miután lejárt a game time meg úgy kevesebb időm is lett a játékra (suli, barátnő, stb), megjött a kedvem megint a wowhoz, de nem volt kedvem fizetni érte. Szóval megint megpróbáltam a taurit de úgy 10 perc után kinyomtam mert nagyon unalmasnak tartottam. Szerintem eredeti után már nagyon nem feelinges az egész és idegesítő is picit. Meg talán lehangoló(?)

2017. júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyit változott a content 7.1 óta, de szerintetek ha hétköznapokon csak 30-60 percet játszok, akkor tudok azon a szinten raidelni aki többet tud rászánni? Különben köszönöm a válaszokat, így jobban át tudom gondolni
2017. júl. 24. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
A tauri talán a WotLK (3.3.5.) idején volt utoljára érdemben játszható. azóta egyértelműen hanyatlik és leszállóágban van. a régi playerszám maximum felét tudja felmutatni, abba pedig bele sem merek gondolni, hogy a most fentlévő panda egyáltalán órákban mérve működik e egyhuzamban. lényeg a lényeg, nem éri meg ott elkezdeni.
2017. júl. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
dehogy is éri meg!inkább gyeremonster wowra ott van legion!
2017. aug. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!