Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok JÓ KIS tippeket az...

Tudtok JÓ KIS tippeket az ízlésemhez?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék valamilyen számítógépes játékkal játszani, mert hát... elég rég óta nem játszottam. Amikkel eddig játszottam és imádtam:


The Wolf amoung us

Life is strange

Beyond two souls

Amoung the sleep


Szóval vegyes, de mind ugyanúgy tetszett. Valami olyant keresek ami lefoglal, izgalmas, de nem ilyen harcos vagy lövöldözős, inkább vagy detektíves vagy lányos, mint a Life is S. Sims4-el is sokáig játszottam, de hát az nem olyan nagy szám...


Szóval lehet romantikus, csajos, ami épp eszetekbe jut a témában VAGY detektíves, akció is lehet benne, de ne csak arról szóljon hogy futni meg ütni kell. Horrort azért nagyon nem akarok, mert nem lenne bátorságom végigjátszani, mondjuk... egy Evil within-t :D

És ha detektíves azaz meg kell érteni és kell logika akkor a magyar változat sem ártana belőle :D

De ezeken kívűl ha van bármi érdekes, arra is nyitott vagyok!


ÉS HA LEHET LEGYEN EGYEDI, IZGALMAS ÉS NAGYON FORDULATOS :)

Ha bármi tipped van, várom!



2017. júl. 25. 22:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Ó ÉS kifelejtettem hogy 16L vagyok, nem tudom számít-e, de a romantikusból mondjuk rájöhettetek...
2017. júl. 25. 22:10
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem élveznéd a többi Quantic Dream játékot (Fahrenheit, Heavy Rain). Kimondottan detektíves az L.A. Noire, a The Vanishing of Ethan Carter és a Murdered: Soul Suspect. Meg a kevésbé ismert Condemned: Criminal Origins is, ami viszont horror, de baromi élvezetes, ha van bátorságod hozzá :)

És ha már másnak is megemlítettem, tudom ajánlani a Firewatch és To The Moon című sztoriközpontú játékokat.

Így egyelőre ennyit tudok fejből felsorolni.

2017. júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fahrenheit/Indigo Prophecy

Filmszerű krimi-thriller kalandjáték. Kicsit régies, kicsit nehézkes irányítású, de elég izgalmas és fordulatos története van. Vége kissé sántít, de kinek hogy fogadja ezt be a gyomra.


L.A. Noire

A cím magáért beszél. Klasszikus, film noir stílusú nyomozás a 40-es 50-es évek Los Angelesében.


Undertale

Sajátos stílusú játék, emiatt nehéz körülírni spoilerek nélkül. Ha van lehetőséged, próbáld ki és győződj meg róla, hogy neked való-e vagy sem.


Silent Hill 2

Ha mégis horror mellett döntenél, ezt ajánlom. Nem épp mai darab, szóval lehet nem fogna meg, de a története műfajon belül az egyik legjobb. Az ijesztegetés helyett sokkal inkább a nyomasztó hangulaton van a hangsúly, a játékmenet pedig a rejtvények megoldását helyezi előtérbe.


Gone Home

A főszereplő hazaérkezik, de senki sincs otthon. És bár hülyén hangzik, ezt kell kinyomozni. :D Rövid játék (1-1,5 óra) szóval jobban belemenni a sztoriba spoiler lenne. A listáról talán ez a legcsajosabb.


Portal 1-2

Könnyed, sötét humort nem mellőző puzzle játék. Mindenféle fizikai fejtörőt kell megoldani portálok segítségével. Egyszerű, de nagyszerű.


Braid

Időmanipulációt szerepeltető puzzle-platformer. A történet a játék végéig háttérbe szorul, csupán naplóbejegyzéseken és festményeken keresztül ismerhetjük meg a főhős történetét, viszont a lezárás mesteri. Ha vannak romantikus játékok (visual noveleket leszámítva), akkor ez az.

2017. júl. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, mindnek utánanézek:)
2017. júl. 26. 09:18
 5/7 anonim válasza:
Heavy rain(REMASTERED)
2017. júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Régebben láttam videósnál végigjátszást, de már alig emlékszem rá, úgyhogy nagyon jó tipp volt :) Ez is tényleg különleges és az ízlésem is!
2017. júl. 26. 23:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Deponia
2017. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!