Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 1942?

Battlefield 1942?

Figyelt kérdés

Gépem:

Ati Radeon 9550

AsRock P4VM800

1GB ram

250GB sata

Win XP sp3


A játék igencsak szaggat.. Mindegy milyen beállítást használok (low, medium, high) akkoris szaggat már mindent kikapcsoltam sőt a hang beállításoknál is le vettem a minőséget mégis szaggat... a gépigény.hu-n írt adatok alapján a gépen futnia kéne mégis laggol alig lehet vagy 10fps-em



2017. júl. 26. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a gép már a végét járja. Azért mégis csak egy 15 éves kukaszökevényről beszélünk. Ennyi idő alatt pedig azért elöregszenek alkatrészek, kifáradnak a kondenzátorok.
2017. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazábol csak az alaplap és a ramok amik tényleg nagyon régóta benne vannak a Radeon kártya nemrég óta és vadonat új állapotban van (alig 3 hetes) a winchester is alig 1 éves.. Ja és igen a Proci 2,8GHz-s bocsi ezt nem írtam oda.. De viszont fura mert más játél viszont elég jól megy rajta.
2017. júl. 27. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:

A videokártyát már cirka 12 éve nem gyártják. Ha találtál is egy bontatlan darabot, az egy raktárban porosodott több mint egy évtizede, ezt meg az elektrolit kondik nagyon nem szeretik.


Mindenesetre egy kiadósabb mozilátogatás árából lehet venne feleannyi idős gépet. Fölösleges és értelmetlen ezzel szöszölni.

2017. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már tervben van egy gép jövőhónapban. De addig marad ez.. Viszont nekem fura, hogy pld a Fifa 08 magas grafon alig akad ez pedig játszhatatlan.. Bár az utóbbi hetekben több probléma is van pld Star Wars Battlefront 2-ben nem jelenít meg képeket a menüben se a betöltés képernyőn se a Galaktikus hóditásban ami elég zavaró..
2017. júl. 27. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!