Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tauri wow profession mountok...

Tauri wow profession mountok cseréje?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy a profession-ból "gyártott" mountokat (konkrétan Dustmane Direwolf-ra gondolok leatherworking-ből) át lehet-e adni egyik saját karakteremről a másikra? Vagy venni lehet-e másik játékostól?


mert ha lehet venni mástól vagy átadni egyik karimról másikra akkor inkább nem tanulnám meg leatherworkot druidámra majd csak később 2. karimra.


ha nem túl szakszerű kérdésem bocsi csak még új vagyok taurin és még sokat kell tapasztalnom. :D



2017. júl. 28. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet le vagyok maradva már, de nekem úgy rémlik, hogy egy craftolt mountot csak akkor tudsz használni, ha neked is megvan az adott profession. De nem vagyok benne 100-ig biztos.
2017. júl. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Át tudod pakolni, de a másik karakternek is rendelkeznie kell az adott proffal és a minimum szinttel (amivel legyártottad az adott mountot) vagy nem fog menni.
2017. júl. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

tehát hiába gyártom le majd később, ha azon a karin nincs proff meg amin használni szeretném akkor haszontalan neki?


értem és köszönöm. hát így macerás lesz mert ezért akkor nem húzok 2. karit ha mind a kettőnek meg kell legyen proff...


akkor még 1 gyors kérdés. melyik 2 proff a legjobb/legjobban ajánlott worgen druidának?

2017. júl. 28. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Skinning és leatherworking vagy Enchanting és Jewelcrafting


Valamint én úgy tudom, hogy ha az egyik karidnak már meg van az adott proff, mondjuk engi és a motort akarod, használni, akkor tudod másik karin is.

2017. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
WotLK kiegről tudok beszélni, akkor játszottam utoljára. Ott ugye az Engineering-es choppert ment nagyon és bárkinek át lehetett adni, aki megtanulta a megfelelő szinten megtanulta a riding-ot. Persze drága volt a cucc, de simán megcsinálhattad bárkinek és ugyanúgy lehetett használni mint bármelyik lovat stb.
2017. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!