Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » NFS Carbon-ban amikor fel...

NFS Carbon-ban amikor fel akarom fogadni Samson-t leáll a játék?

Figyelt kérdés

Amikor megnyerem Angie ellen a versenyt és rámegyek a felfogadás gombra, akkor leáll a játék (eredeti). Ez direkt ilyen? (1.2)

Előre is köszi a válaszokat!



2017. júl. 28. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem direkt ilyen, de egy gyakori bug, amit azóta sem javítottak ki.
2017. júl. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy egy közismert hibája a játéknak, ha fel akarod fogadni Samson-t vagy kirúgni Neville-t összeomlik a játék

Én anno mikor kijött a játék több mint 10 éve sokat szenvedtem emiatt nem is tudom hányszor kellett Angie-t lenyomnom :/

Annyit tudsz tenni hogy Samson ajánlatát ignorálod és nem fogadod fel hanem visszalépsz egyszerűen

2017. júl. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint Samson olyan mintha benne sem lenne a játékban?
2017. júl. 29. 12:35
 4/5 anonim ***** válasza:

benne lenni benne van, mert sokszor versenyzel ellene mielőtt Angie-t legyőzöd, illetve ha másik platformon nyomod (Xbox 360, PS3, stb.) ott nincs ez a probléma

Csak a PC verzió hibája hogy összeomlik

2017. júl. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom olvassa-e még valaki ennyi év után, de nálam az volt a megoldás hogy eredeti angol nyelven kellett játszani. A magyarítás okozta ezt a bugot, én is anyáztam rendesen anno, mert az összes jutalomkártyához (és így az összes kocsi feloldásához) kellett a 6 különböző csapattag, de mindig összeomlott. Na amikor eredeti nyelven toltam végig semmi baja nem volt. Szóval ha tudtok angolul és 100%-ot akartok akkor eredeti nyelven játsszatok és semmi gond nem lesz (elvileg, nálam legalábbis nem volt).
2019. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!