Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha megveszem a Town of Salem...

Ha megveszem a Town of Salem nevű játékot steamen akkor az egy új steames accountot fog használni vagy lehet használni a meglévőt amivel ingyen játszottam?

Figyelt kérdés

2017. júl. 29. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért csinálna új accountot a Steam minden egyes játékhoz? Ahhoz a fiókhoz lesz rendelve, amelyiken megvetted.
2017. júl. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha az eddig használt játék tartalmaz bármilyen kimenthető mentésfájlokat amit a Steamről telepített verzióba betehetsz akkor van rá esély hogy folytatható (de nem garantált, sok esetben a steam verziók nem támogatják a más formátumú mentéseket).


Valószínűbb hogy teljesen új profilt kell kezdened.

2017. júl. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ez egy ingyenes browser játék tehát mentés az nincs.
2017. júl. 29. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:
#3: A Steames változat nagyon nem böngészős és nagyon nem ingyenes. Két teljesen külön játék.
2017. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom :d. Épp ez a kérdés lényege.Most az ingyenes browser verzióval játszok és ha megveszem steamen a 6 eurós változatot akkor át tudom-e vinni az ingyenes accot vagy steam accal játszhatok tovább.
2017. júl. 30. 09:17
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: Nem lehet.
2017. júl. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ahh értem, köszi a választ =) Ment a pacsi
2017. júl. 30. 09:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha az eddig használt névvel és jelszóval jelentkezzel be, akkor ugyanonnan folytatod, ahol a böngészősben abbahagytad.
2017. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!