Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlenet account?

Battlenet account?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy battlenet fiókokat gyakran szoktak feltörni? Tudom, fura kérdés csak kicsit parázok, mert elég sok Blizzard játékkal játszok ( Overwatch,hots,hearstone,diablo,Starcraft ) mindet dobozosan vettem meg, az összes kieggel, nem kis pénzt,és időt öltem bele az évek során , szóval joggal féltem. Teljesen titokban tartom az e-mailt (nem használom sehol se ezt az e-mailt ) valamint a jelszót . Ha esetleg feltörnék akkor a supportnál segítenek visszaszerezni ? Netalán van ilyen vírus ami erre programozva hogy fiókokat szerezzenek?

2017. júl. 29. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Ebben nem vagyok biztos, de szerintem szoktak, mert ugyebár, ahol lehet ott vannak rossz indulatú emberek. (szerintem minden oldalon / fióknál előfordul)

Telefonos alkalmazásként ajánlom: Authenticator

Ha netalántán más akarna belépni, akkor nem tud, mert aktiválni kell telefonon is. És igen segít a blizzard support, ha történne ilyesmi, csak igazolnod kell, hogy mi történt, ha előfordulna, akkor nekem szerencsésebb, mert dobozos játékokkal az egyik legegyszerűbb.

2017. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hatalmas pacsi neked! :) Nem találtam volna meg ezt az appot nèlküled! Csak az a baj hogy az SMS értesítésnél nem fogadja el a telefon számomat :(
2017. júl. 29. 22:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Ui: sikerült az is, köszi szépen a segítséget , már megnyugodtam így :)
2017. júl. 29. 22:26
 4/6 anonim ***** válasza:

A legtobb account lopasnal kiderul hogy a tulajdonos szandekosan vagy akaratan kivul megadta valakinek az adatait. Peldaul amig nem probalsz meg csalasokat, gold hack, meg mindenfele csere-bere ismeretlenekkel, esetleg nem kapsz be egy keyloggert, 99% hogy biztonsagban vagy.

A support meg visszaadja, ha tudod bizonyitani hogy a tied a fiok, igy a jatek dobozait tartsd meg.

2017. júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha valahol akkor a blizzardnal nem kell ettől tartanod , a saját accomat szokta használni egyik haverom és én is az övét , eleve mikor más ip-ről akarsz bejelentkezni már küld egy visszaigazoló emailt neked . hogy valóban te voltál e az akik új helyről jelentkezett be. Tehát már ennél a pontnál kell , hogy az email-et és az ottani jelszavadat is feltörjék , plusz ha teszel rá még authenticator-t is akkor még azt se engedi be akinek te adtad meg a jelszavadat. De ha mégis megtörténne ugyan mond mit tudna tenni bárki is az accodon? Minden játékod megvan eredetiben , írsz egy ticketet a blizznek akik válaszolni is fognak neked 1 napon belül , emailt kapsz ahol a régebben általad megadott kérdésre tényleg csak te tudhatod a választ és az alapján kérésre visszatudnak állítani mindent. Egyszer egy ilyet megkellet csinálnom mert lockolták az accomat , valszeg megpróbálták feltörni és végigmentem mindezen azóta semmi problémám nem volt vele szerencsére.
2017. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legvégső esetben a személyi igazolványoddal lefotózva magad is visszaadnak szerintem bármit, legalábbis a wow-os accoknál így van. A Blizznél szinte lehetetlen ellopni bármit.
2017. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!