Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sleeping Dogs magyrítás?

Dunken Master kérdése:

Sleeping Dogs magyrítás?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a játékot és feltelepitettem a magyarítást hozzá és nem ugy működik,ahogyan azt kellene,mert a párbesszédeknél nem fordit a menü magyar és minden a játékban kivéve a párbeszédeket ami a lényeg ugye bár mert csak így lehet követni a storyt és erre szeretném a sgítségeteket kérni,hogy mégi hogyan lehetne ezt megoldani

2017. júl. 31. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd a játékfájlok épségét és telepítsd újra a magyarítást. Arra figyelj, hogy ha a Definitive Edition van meg, akkor annak a magyarítását telepítsd, ha pedig a sima, akkor azét.
2017. júl. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Újra telepitettem és ugyan az
2017. júl. 31. 08:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Lopott a játék?
2017. júl. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen
2017. júl. 31. 20:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg is van a probléma. Ebben az esetben csak annyit tudok segíteni, hogy felhívom a figyelmed a telepítőben leírt információkra, amiben le van írva, a szükséges verziószám.
2017. aug. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!