Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Medal of Honor részt...

Melyik Medal of Honor részt ajánlanátok Playstation 2-re?

Figyelt kérdés

Múlt hét hétfőn a Vanguard-ot szereztem be, azóta ki is akasztottam, és nekem nagyon tetszett. Most az European Assault-on gondolkozom, csak nem tudom pontosan hogy melyik évekkel, eseményekkel foglalkozik pontosan. Ha tudtok esetleg bővebb infókkal szolgálni róla, akkor azt szívesen fogadnám, illetve a kérdés tárgyával kapcsolatban is természetesen.

A 2. világháború nem idegen számomra játékok terén, Call of Duty-ban megvan a COD 3, Finest Hour, COD 2:Big Red One, és a World at War.



2017. júl. 31. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon rég játszottam ezért nem emlékszem hogy pontosan mely csatákat dolgozzák fel, de a Vanguardhoz a European Assault hasonlít a legjobban, meg szerintem jobb is annál.
2017. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

European Assaultban van egy francia, egy észak-afrikai, szovjetunióban és az Ardennekben játszódó küldetés.


Amúgy én az European Assaultot és a Frontlinet ajánlom. Rising sun nekem annyira nem volt bejövős, de ki lehet próbálni azt is.

2017. aug. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
European Assault
2017. aug. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!