Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Igaz hogy a Minecraft-ban...

Igaz hogy a Minecraft-ban csak azon a területen múlik az idő, ahol éppen tartózkodom?

Figyelt kérdés
Például: Egy faluban vagyok amikor megszületik néhány falusi, aztán elmegyek onnan jó messze és kb 3 hét múlva visszatérek de még mindig nem nőttek fel, pedig közben minden nap játszottam csak éppen a falutól távol eső helyeken, (természetesen ugyanazon a pályán játszok) de ugyanígy van a növényekkel is ahol sokat vagyok ott gyorsan nőnek az állandó helyemtől távol lévő pl nád hónapok alatt sem nő meg. Ha ez igaz akkor ez ordas hiba.

2017. aug. 2. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igaz. Ugyanis csak a betöltött chunkokban van változás.

Ha valamit nem értesz írj rám privátba.

2017. aug. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

csak az aktuális környezetben telik az idő (nagyban függ a látótávolságtól is), ha elmész onnan akkor lefagynak.


Ha nem így lenne teljesen leterhelné a számítógépet + egyetlen falusit se találnál mert minden éjjel élednének a szörnyek és megölnék őket.

2017. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 baluka112 válasza:
100%
igen csak a betöltött chunkokban de ha többen vagytok fent akkor mindenki betöltött chunkjában de sehol máshol nem
2017. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!