Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 17 szép még medium...

Fifa 17 szép még medium grafikai beállításokon is? Úgy érdemes játszani?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom full grafikán játszani, mivel a laptopom nem bírja de mediumon elvinné. Jó lehet így is a minősége vagy nem az igazi? Ti minden játékot maxon játszotok? Ha nem megy maxon akkor nem tesztek egy próbát?

2017. aug. 3. 18:59
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Nézz róla meg egy-két összehasonlító videót amikben megláthatod a különbséget az egyes grafikai beállítások között. Így megfogod kapni a választ a kérdésre és elfogod tudni dönteni magadnak hogy jó lesz-e medium-on vagy sem.


Ez egy nagyon szubjektív dolog. Én pl Ultra-n sem vagyok megelégedve a játék látványvilágával - szerintem ma már sokkal többet is ki lehetne hozni belőle - de valaki még low-on is örömmel játszik vele, mert nem érdekli csak a játékélmény. Ízlések és pofonok. Szerintem ennél a játéknál sokkal számottevőbb az, hogy min: fix 30fps-el fusson. Ergo ne legyenek szakadások, így ehhez mérten kell beállítani a grafikát a vasadtól függően.

2017. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sztem vegyél egy konzolt oszt cső😂😂
2017. aug. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!