Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehet a legolcsóbb 3DS...

Hol lehet a legolcsóbb 3DS játékokat venni?

Figyelt kérdés
Eléggé laikus vagyok a témában, ezért előre is bocsánat. Nekem jó a használt játékok is, de nem akarom ebayen, vaterán vagy jófogáson nézni, mert nem igazán bízom az ilyen oldalakban. Kérdés, van-e olyan cég, aki használt játékokkal is foglalkozik és egész olcsón adja?

2017. aug. 5. 13:54
 1/3 Krisipoke ***** válasza:

Netes hirdetéseknél olcsóbban sajnos nem nagyon fogsz találni. Persze, vannak boltok, ahol árulnak használt játékokat (sőt, szinte minden videojáték-boltban, főleg, mert azokon sokkal több haszon van), de itt a kulcsszó: haszon. Egy videojátékboltban, vagy egy ilyesmivel foglalkozó cégnél nem fogsz kifejezetten olcsón játékokhoz jutni, mert ők csak és kizárólag a profit miatt vették azokat a játékokat, ami azt jelenti, hogy igen, valahol máshol ők olcsóbban megvették, mint amennyiért adják. Persze, általában ez úgy néz ki, hogy a boltban vesznek be játékokat meglehetősen olcsón, de a lényeg, hogy ritka esetben fogsz olcsóbban játékot találni egy boltban, mint interneten, már csak azért is, mert a bolti dolgozók nagyon jól tudják minden játék értékét, és nem fogsz tudni találni ilyen 1-2 ezer forintért 3DS játékokat.


Mondjuk ebayen se sokat, mert onnan a világon mindenki vásárolgat, így mindenkivel versenyezned kell 1-1 dologért. A jófogásnál, vateránál, hardveraprónál, és különböző facebook oldalaknál jobbat nem nagyon fogsz találni. Én egyébként tizenpár éve vásárolok ilyen helyekről, és nem volt még olyan, hogy ne kaptam volna meg, amit vettem, de ha nagyon aggódsz ilyesmi miatt, akkor olyanokat nézel, ahol lehetséges a személyes átvétel vagy az utánvét, és akkor csak abban a percben kell kifizetned az árut, amikor kézhez kaptad, így ilyen jellegű kockázat nem nagyon van.

2017. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez már sokat segített! :) Valójában nem is 1-2 ezer forintért akarok vásárolni, csak mondjuk egy 12 ezer forintos játékot jobb lenne mondjuk 8-ért megvenni
2017. aug. 5. 18:17
 3/3 anonim ***** válasza:
A 3DS cartridge-ek nem igazán szoktak tönkremenni, nyugodtan vásárolhatsz akár jófogáson is. De pl az 576-ban is lehet használt játékokat kapni, meg sok más helyen is. Jó akciók vannak pl a Konzolvilágban is.
2017. aug. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!