Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Path of...

Schefbakka kérdése:

Mi a véleményetek a Path of Exile c. játékról?

Figyelt kérdés
Régebbi kérdésemben kaptam válaszul a címet, nézegettem róla videókat is, de valóban ingyenes lenne? Milyen maga a játék? Vannak rajta egyáltalán emberek akik játszanak?

2017. aug. 6. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Valoban ingyenes es jatszanak elegen vele.
2017. aug. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ingyenes, illetve tegnap jött ki az újítás, 6 vagy 7 új nagy pálya, új történeti szál stb.

Ha szereted a hack&slash játékokat de nem telik diablo-ra akkor megér egy próbát :)

2017. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Eleinte nagyon tetszett, később beleuntam. Sajna jelenleg úgy áll a játék, hogy kifejezetten időpazarlás leállni a szörnyekkel harcolni, a legtöbb XP-t, lootot és pénzt úgy kaphatod, ha villámgyorsan végigszáguldasz a pályákon. Persze nem kötelező, de a legkevesebb idő alatt a legtöbbet így nyerhetsz vele.
2017. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy kicsit elfogult véleményem van a játékról, mert nagyon imádom.


Igen, maga a játék ingyenes és akármit elérhetsz benne anélkül, hogy fizetnél érte egy fityinget (és még reklámok sincsenek benne). Csak szkineket, valamint stash tab-eket tudsz venni igazi pénzből. A stash tab-ekről annyit, hogy ezek ilyen ládarekeszek, amikből alapból 4-et kapsz, és ezekben tárolod a cuccaidat. Ha nagyon sokat játszol, akkor egy idő múlva úgy fogod érezni, hogy nem lesz elég. Én 1 évig játszottam 4 tab-bel, utána vettem magamnak párat, mert úgy gondoltam, hogy elég sok időt töltöttem a játékkal, úgyhogy megérdemlik a készítők.


A játékot természetesen a Diablo 2 ihlette, és sok hasonlóság van a kettő között. A játék komplexitása több dimenzióból tevődik össze, mint például a tárgyak craftolása, skill pontok kirakása, skill gem-ek összekombinálása stb.


Egy átlag játékos célja az, hogy gyorsan végigmegy a story mode-on és eléri az endgame-et, majd az endgame-ben ész nélküli grindolás. Számomra ez a mobok öldöklése és lootok felszedése a legaddiktívabb része a játéknak. Ha már unom az öldöklést, akkor kezdek egy új karit valami másik skillel, és azzal öldöklök.


A játékot lényegében két fajta ún. ligában játszhatod. Van a standard (softcore/hardcore) liga, ahol rendesen játszol, és nem vesznek el a cuccaid; és vannak a három hónapos challenge ligák, amelyek csak 3 hónapig tartanak, és az idejük lejártával beleolvadnak a standard ligákba.


A játékosszám általában egy ilyen 3 hónapos liga elején a legmagasabb, majd egyre csökken a liga vége felé, majd megint megugrik egy új liga kezdetekor. Én úgy tudom, hogy nagyon sokan játsszák a játékot, és az a tapasztalatom, hogy minden egyes ligával egyre több ember csatlakozik.

2017. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is vegyes érzelmekkel bírok a belekezdésbe, de akkor elkezdem! Még egyszer is köszönöm!
2017. aug. 8. 21:05
 6/6 anonim válasza:
Ingyenes! Ajánlom kezdésnek hozzá a shopofexile.com áruházat olcsó poe cuccok beszerzéséhez :P
2019. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!