Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok multizni xone-on?

Hogyan tudok multizni xone-on?

Figyelt kérdés
Még nem volt konzolom így elhatároztam magam hogy vegyek egyet. Pc p-n is inkább csak fifáztam így xbox one is azért lenne hogy fifázzak. Tudatlan vagyok ezzel kapcsolatban...megveszem a konzolt majd a fifát...berakom...és csak offline engedd játszani addig míg nem veszek valamilyen xbox live csomagot? Nem a FUT ra gondolok hanem a sima online meccsekre...Tehàt ahhoz hogy xboxon fifázni tudjak online(nem FUT) mindig meg kell vennem ezt a csomagot?

2017. aug. 6. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ja úgy ahogy mondod, az egész egy lehúzás.
2017. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ugye nem mondod komolyan hogy csak igy tudok multizni xbox one on fifan ha x havonta fizetek??? Besza*ok . Ps4-el mi a szitu?
2017. aug. 6. 23:47
 3/8 A kérdező kommentje:
Bár sose vennék PS-t a kontroller miatt de gondolom ott is így van a multi vagy hasonlo
2017. aug. 6. 23:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Ps-en eddig nem kellet fizetni de most hogy megjelent a ps 4 jött a ps+ is, röviden ott is fizetni kell.
2017. aug. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindegyik új konzolon Xbox, PS, Switch kell fizetni a multiért. Xboxon és PSen ugyanannyiba kerül (kb 18e forint / év kisebb előfizetést nem éri meg megvenni, mert többe jön ki egy hónap), Switchen jóval olcsóbb, de ott sokkal fapadosabb is az egész.


Tudom, hogy nem vigasz annak aki az ingyeneshez szokott PCn, de ha van előfizetésed, akkor Xboxon és PSen kapsz minden hónapban pár ingyen játékot (persze nem nagy számokat). Ezekkel a játékokkal csak akkor tudsz játszani ha előfizető vagy (tehát nem működik hogy mondjuk amikor van egy játék akkor előfizetsz 1 hónapra, letöltöd és utána meg nem fizetsz tovább).

2017. aug. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szoval akkor az ingyenes játékok közé nem rakják be a fifa 18 majd télen csak a kis játékokat?
2017. aug. 7. 09:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a Fifa 18 valaha lesz is ingyenes játék, akkor az biztos, hogy az után lesz, hogy a Fifa 19 kijön.
2017. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Fifa eleve egy külön dolog, mert Xboxon van egy olyan előfizetés, hogy EA Access (évi 5500Ft). Ha előfizető vagy akkor szinte az összes régebbi konzolos EA játékkal játszhatsz ingyen a Titanfalltól kezdve a Fifákig. Mindig csak a legújabb játékok nincsenek benne. Emiatt az EA játékok nem lesznek ingyenesek a multi előfizetéssel, mert akkor ki venné meg az Accesst.
2017. aug. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!