Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a valóságban is létezne CJ...

Ha a valóságban is létezne CJ akkor te barátkoznál vele?

Figyelt kérdés
És beköltözne melléd a szomszédba, az elő élete az lenne ami a játékban történt, és beszélne magyarul is, én haverkodnék vele szerintem jó fej.

2017. aug. 7. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Behúznák neki kettőt aztán lepisálnám és kirühügném.
2017. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Szólnék neki, hogy "What's up niggra! Let's go eat some chicken".
2017. aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Haverkodnék vele,de vigyázni kell nagyon fel ne dühítsem mert ha a játékbeli életét éli simán megöl és elég neki a hesoyam-ot beírnia,hogy semmi rendőrségi vagy egyéb következménye ne legyen a dolognak :D

Esetleg ha ideges rám bemenekülök a házamba és soha a büdös életbe nem dugom ki az orrom mert bármennyit lőheti a házat rakétával vagy gránáttal soha az életben egy karcolás nem esik rajta xD

2017. aug. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ellopnám az uziját és a gránátjait.
2017. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy fel tudnád úgy idegesíteni hogy meg akarjon ölni téged, a játékban a baratait is csak azért ölte meg mert elárulták, Ryder megölése után még bűntudata is volt, amikor meg csak úgy legyilkolja a fél várost azt igazából a játékos csinálja nem Cj, sztem Cj nem gyilkolná le csak úgy az embereket ha rajta múlna.
2017. aug. 7. 18:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen egyik Gta főhős sem öldösne embereket akik nem szolgálnak rá erre,de úgy értelmeztem a kérdést hogyha CJ a játékos is lenne :D De Trevorral azért akkor sem szorulnék össze egy liftben xD

Úgy bármelyiket elfogadnám barátként egyébként,de leginkább Niko Bellicet talán. Jókat lehetne dumálni mindegyikükkel az biztos(a Gta 3-as Claude kivétel persze).

2017. aug. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Trevor csak leidiótázna aztán tovább menne. : ))
2017. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha én találkoznék Trevorral akkor futnék... A gránátja elől :D
2017. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én barátkoznék vele. Sweetel vagy anélkül mindig mennénk a Cluckin bellbe Number 9-okat enni :D
2017. aug. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó arc lehet. Viszont aki szerint Trevor csak leidiótázná... hát... :D Trevor kannibál, dührohamai vannak, pszichopata, soroljam? :D Minden ok nélkül kitépné a beleidet. :D
2017. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!