Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A PS4-et rá tudom kötni...

GazdagZoli12576 kérdése:

A PS4-et rá tudom kötni monitorra?

Figyelt kérdés

A héten szeretnék PS4-et vásárolni. Sajnos nincs (saját) TV-m, így egy FULL HD-s monitorra szeretném rákötni, amin sajnos csak DVI bemenet van. Átalakítóval megoldható ez?


Lenne egy másik kérdésem is: Mivel a monitoromon nincs beépített hangszóró, mint a TV-ken, így a PS-re hangfalat kellene kötnöm. Egy sima, egyszerű hangfalam van, amihez ilyen jack dugók vagy mik vannak. Pont azt használom a géphez is. Az megfelelne a PS-hez? Ha nem, akkor hogyan tudom megoldani azt, hogy halljak valamit a játékból?


Előre is köszi a válaszokat!



2017. aug. 7. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudtommal PS-en csak optikai kimenet van (kivéve talán a Slim-en), tehát úgy hangszórót nem lehet rákötni. Kontrolleren van még jack kimenet, tehát fülhallgatót bedugod, úgy tudsz játszani.
2017. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rá lehet kötni a monitorodra, sajna egy elég drága aktív adapter kell hozzá (vannak persze más típusok is, de egyik sem olcsóbb):

[link]

Ahogy az előző válaszoló írta, csak optikai hangkimenet van a PS4-en (a Slim verziókról ezt is lespórolták), így nálad marad a fejhallgató.

2017. aug. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!