Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik éri meg jobban battleri...

Melyik éri meg jobban battlerite vagy dead by daylight?

Figyelt kérdés

2017. aug. 7. 23:09
 1/3 anonim válasza:
Igaz, én a battlerite-ot nem ismerem, de a DbD megvan nekem. 240 órával a véleményem róla, elején eléggé ijesztőnek tűnik, de aztán rájösz, hogy egyáltalán nem horror, semmi slenderman és társai beütésű. Izgalmas a játék, bár a mai napig még tele van sok buggal, hibával. Egy idő után eléggé rá lehet unni, tehát az ha már harmincadjára kergetőztök az erdőben, kicsit már untam én is. Ha nagyon kell neked, várd meg míg leárazzák, ennyi pénzért nem éri meg a játék.
2017. szept. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos nem tudtál játszani vele :D 600 óránál tartok. Konzolra is beszereztem a jatekot. Megerte. Igaz h tele van buggal stb de megeri, jo jatek, ismerkedni is tokeletes.
2017. nov. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azóta a Battlerite ingyenes =D (Gondolom tudod) A Dead by Daylight-hoz meg ott lesz az alakom. (Steam Winter Sale)
2017. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!