Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 2 WOT kérdés.1. Nem idul...

2 WOT kérdés.1. Nem idul teljesképernyőn, hogy lehet beállítani? 2. Ellenfél tankja hogy újratöltött csak mod mutajtja?

Figyelt kérdés

1. Próbáltam az indítóikonon állítani,de úgy se indul teljesképernyővel. A játékban a grafikai beállítás teljes képernyős.


2. Egy játékos lehordott,mert akkor rontottam ki,mikor újra töltött a játékos,de én nem tudtam. Azon kívül,hogy mikor lő,utána nyílván tölt (kivéve reloaderesek), gondolom csak moddal lehet látni, nem?


2017. aug. 8. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Nekem is ilyen egy ideje. Az Alt + Enter billentyűkombinációval ki lehet rakni teljes képernyős módba.


2. Igen. De az a mod illegális. Először ha jól tudom 7 nap bant adnak érte. Majd ha azután is folytatod a használatát, akkor örökre bannolnak.

2017. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!