Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha Cs Go-ról Ki VAC-oltak, és...

Ha Cs Go-ról Ki VAC-oltak, és újraveszem, akkor megint ki bannolhatnak? Vac után ideadta haverom az acc-ját, de onnan is kiVAC-oltak, pedig ott 2 hete hackeltünk, és nem hinném, hogy pont akkor veszik észre, amikor ideadta nekem?

Figyelt kérdés
Mielőtt újravenném, kell valamit csinálni? (PL:újraakni a win-t, vagy IP-t váltani)

2017. aug. 9. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Minek megvenni újra? Ugyanúgy csaalni fogsz és ugyanúgy kitiltanak.
2017. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha csalsz, akkor ki fogják tiltani az újat is, ha nem csalsz, akkor nem. Ilyen egyszerű.
2017. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A VAC úgy működik hogy amikor csalsz és talál hack-et akkor megjelöl bannolásra. Majd egy későbbi dátumon bannol, hogy ha többféle programot is kipróbáltál akkor ne tudd melyiket flaggelte a rendszer.


De az ilyeneknek tényleg nem érdemes megvenni. Automatikus ban akkor jár ha Prime fiókot is létrehozol és több accountot használsz ugyanazzal a telefonszámmal - ha egyet bannolnak akkor az összes további példányt is automatikusan bannolják akárhány új profilba veszed meg. Ekkor már nem figyelnek semmilyen hack programot, csak a telefonszám azonosságát.

2017. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Looser XD
2017. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem fogok többet csalni amúgy, csak akkor kicsit hülye voltam, csak annyi,hogy tesóm nem nagyon játszott, és ide adta nekem, ő két hete hackelt utojára, és amikor ideadata 3.-dik Versengőn kibannolt! nem hiszem,hogy ez véletlen lenne és azért kérdezte,hogy ha újra veszem és nem csalok akkor is kibannol-e! Köszönöm a válaszokat
2017. aug. 9. 20:29
 6/7 anonim ***** válasza:

telefonszámot néznek később.


Minden játéknál ban hullám van, egy megadott időben tiltanak ki sok játékost. Egyébként azt se értem minek kell csalni, hogy elrontsd a mások játékát? Magadtól nem megy? Mert nem leszel jobb, a győzelem is elég szánalmas vele, persze te tudod.

2017. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 animefan23 válasza:
Nem kell csalni hülyegyerek.
2017. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!