Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes megvenni MID- re vagy...

Érdemes megvenni MID- re vagy szigorúan JG- be való?

Figyelt kérdés
Dianaról van szó, nagyon tetszik maga a hős, kinézete, története és a képességei sem olyan rosszak. Viszont én utálom a JG szerepét, szóval MID- re vinném. Mennyire bírja tartani a lanet? Mit kezd egy Yasuo, Annie, Veig- és a Lux féle MID- ezek ellen?

2017. aug. 10. 07:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Amikor kijött miden játszották többségében. Nagyon jó volt. Ami azóta változott, hogy kapott pár nerfet, felgyorsult a játék, roa, haunting guise nerfelve lett.

Elég későn kezd el jól műköndni assassinként, szóval inkább topra vinném mint midre.

Ennek ellenére a kitje miatt van aki ellen jó. Régen akail 2.0-nak gúnyolták. Akali kapott egy kis buffot, szóval inkább őt válaztaném lénre, ha assassin kell.

Amiben diana kicsit jobb, hogy az ilyen katarina féle channel ultis hősöket tudja szívatni, de akali sokkal sokkal jobb minden másban pillanatnyilag.


Annie az gond. Rádtolja a farmod, lesebeznek a minionok, elmeny a manád, vagy elveszted toronyhoz ő meg nevetve lasthitel és full manén marad a paszívja miatt. A kitje meg coutnereli diana burstjét. e,stunn-r,w,q, a medve kinyír még ha le is szeded.

Veigar és lux skill meccsnek tűnik elsőre. Ha ki tudod táncolni a képességeiket és tudod tartani a tempót a pusholásul ellenére, nem feedelsz lvl6-ig, akkor enyhe előnybe kerülsz.


Egy közepes yasuo szerintem szétzúz egy közepes diát. Diana erőssége a passzívja, de 3 ütést nem fog megvárni a yasuo, sem trédelni nem fog elkezdeni amikor elnyomod a pajzsot.


Dzsungelezni én is utáltam, dia volt az első akivel élveztem. Az új(kék köves) jungler item miatt elég erős.

lvl6 előtt nehéz vele gankelni, duelban közepes.

Dia elég rossz pozícióban van most, de nagyon élvezetes játszzani vele, és emiatt gyorsan lehet tanulni.

2017. aug. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Utálom Akalit, a semmire kapott egy buffot (kb. mint most Fizz meg Sion), ahányszor csak látom aratni felhúz, és mindig arra gondolok hogy mióta is képtelen már Rito normálisan buffolni/ nerfeni (főleg a mostani nerfek után azt mondom hogy ész nélkül csinálja, full random), Annietől peddig kiver a víz (a kedvenc jelenetem talán amikor áll egymagában távol a wavetől és random tologatta a pajzsát meg a területi sebzését hogy meglegyen a stunja... röhögtem rajta egy hatalmasat de 2 spell elvert, mert a medve 1 nyamvadt stun alatt megölt). Dia... annyira tetszik :D Majd mindig Akalin vagy Annien lesz a bann, Yasuo- t meg bannolják a többiek, ő eddig szinte mindig bannolva volt.
2017. aug. 10. 10:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Gyakran vittem midre és nagyon erős. De azt mondanám early erősebb, mint lategame.

Ha eltalálod q-val utána tudsz csak nagy dps tolni lategame. De ha az ellenfél jól wardol, akkor szinte lehetetlen late.

Early meg rengeteg dps dob, szóval minden champ ellen erős.

2017. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 3vs3-ra két karaktert vittem mindig is.Diana-t és Nocturne-t.Rengeteget nyertem velülk ott.Sőt 3vs3-ban az összes besoroló meccset nyertem velük 10j 10w 0l és silver 5 :)))
2017. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem szeretek junglezeni, de Diana volt régen a kedvencem oda. Midesként szerintem hasonló a többi assasinhoz. Nemrég kapott buffot, Nashor's tooth, Lich bane-nel szerintem level 6 után simán solo killeli az enemy midest. Igazából silver szinten és alatta tökéletesnek tartom, statisztikák is ezt mondják: silver/bronze win rate egyik legjobb, de afelett folyamatosan romlik.


Yasuot, Veigart, Luxot le lehet győzni, Annie ellen viszont tényleg nehéz.

2017. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, most nemrég kapott buffot, szerintem simán vihető midre.

Viszont amúgy kérdező a legutóbbi patch-ben a profi ligákra fókuszált most Riot, meg egyébként is eléggé a profi metát veszi figyelembe, ami érthető is. Egyáltalán nem random ahogy csinálják.

2017. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
PL azt mondod Akali nagyon fel tud húzni. Per pillanat 47% winrate-je van, tehát kicsit kevesebb mint a meccsek felében nyer. Igen, mint minden assasin, nagyon látványosan el tud feedelődni, cserébe ha lemarad, nem valami hasznos. Meg ne sértődj, de a Rito-nak kicsit jobb rálátása van a játékra, mint neked, még akkor is, ha én se értek egyet mindennel, amit csinálnak (tehát nem állítom, hogy tökéletesek).
2017. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
LoL (de úgy mind a két értelmében) akkor sok unskilled Akali szaladgál ha ennyire felbuffolva is ilyen ratet produkál... :D Meglehet hogy én látom rosszul, ezt nem tagadom, de az én szememben még jó ideig egy OP szrság lesz (talán... a legközelebbi nerfjéig).
2017. aug. 11. 21:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem midre jobb mint jg-be, amíg nincs ulti elég rossz vele gankelni

Amúgy az egyetlen olyan hős, amivel ha ügyes vagy feed nélkül is úgy ki lehet szedni az adc-t meg enemy midest hogy fel sem fogja mi történt, nagyon rövid idő alatt borzasztó dmg-et produkál, akali elbújhat mögötte

Ha a lanet megnyered vele onnantól gg

Hátránya hogy ha nem bírod a lanet tartani és nem szerzel 1-2 killt az elején, onnantól nehéz vele visszajönni, és nem fog sokat érni, tankos enemy team ellen sem érdemes pickelni

Amiket írtam kb gold közepéig állja meg a helyét, innentől általában már tudják hogy kell ellene játszani, pl ha az ad carrynek van annyi esze hogy malmortiussal kezdjen diana semmit sem fog érni

2017. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!