Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Forest-nek mi a lényege?...

A The Forest-nek mi a lényege? Elbarikádoztam magam csapdákkal a gép körül és csak a környéket tudom átpásztázni. Bővebben..

Figyelt kérdés
the forest,játék

2017. aug. 10. 19:54
 1/7 A kérdező kommentje:

1 órányi játék után kb.30 percenként legalább 10 kannibál rohan a csapdáimba és már nem győzöm elégetni őket.....:DDD

Valakinek vannak más tapasztalatai? Megtaláltam a jachtot tudok a fenyőfára is épitlezni de az a bosszantó hogy a népszerűségem a kannibálokat illetően elképesztő.

2017. aug. 10. 19:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Keresd meg a fiad.
2017. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Le kell menni a föld alá, egyre mélyebbre és mélyebbre amíg meg nam találod a... nem akarok spoilerezni de lent keresd :D
2017. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez valami hasonló játék mint az Outlast egy épüéet alatti titkos laborral??:DDDDDDDD egyjátékos módban is végigvihető???
2017. aug. 11. 12:33
 5/7 anonim ***** válasza:
A labor stimmel :D és igen végigvihető egyjátékos módban.
2017. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sokan azt irták az Outlastról hogy beteg játék de ez szerintem betegebb....
2017. aug. 13. 14:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát mindkettő elborult az is biztos 😂
2017. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!