Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok Clash Royale tippeket...

Tudnátok Clash Royale tippeket adni?

Figyelt kérdés
Nem rég "léptem be" a Clash Royale világába jelenleg a 2-es arénában vagyok és szeretnék tippeket kapni már tapasztaltabb játékosoktól.Stratégiai tippek érdekelnének és olyan tippek,hogy melyik kártyának mi a gyengesége vagy esetleg egy olyan oldalt ahol ezt leirják.A válaszokat megköszönöm:)

2017. aug. 11. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

A fiamat megkérdeztem Ő 10es, hogy mi a taktikája.

-Ne veszíts!

2017. aug. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Deckekhez tippek: https://www.youtube.com/watch?v=VK3Es90_mec&t

2. Keress egy jó klánt, ahol 10/10 clan chest van (alacsony arénában nem sok ilyen van :/ ).

3. Amikor kérsz kártyákat, akkor mindig egy fajta kártyát kérj és minden mást donate-olj, mert így több xp-t kapsz (donate-ért) és a kártyáidat is hamarabb tudod feljeszteni.

4. Keress stratégiát a deckeidben (pl. ha van egy hogos decked akkor ahhoz legyen több támogató lap, amik tudnak védekezni, a többi kártya pedig csak szimpla védekező kártya legyen vagy valami ehhez hasonló).

5. Sok kezdő játékos nem tudja: A spelleket ne használd el a toronyra, csak akkor, ha van ott valami más is, és főleg ne a fő toronyra, mert 2 esetben elkezd lőni: 1 megsebzed 2 az egyik tornyot leromboltad.

6. Az 1. kiegészítése: 1 spell minimum legyen a deckedben, de ajánlott a 2 + alacsonyabb arénában még nem annyira fontos, de legyen benne 1 building is.

Remélem, hogy tudtam segíteni :)

UI.: Én a nagykarakteremen 8-9 arénában vagyok a kicsin pedig 7-ben.

2017. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat hasznos volt és az én öcsém azt a tippet adta,hogy hagyjam abba mert már túl öreg vagyok hozzá(nem mintha ő nem lenne túl fiatal az outlasthoz).De amíg még nem unom meg adig tolom ezerrel.
2017. aug. 12. 14:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség, semmihez nem vagy elég öreg, ha élvezed. Az én klánomban kb. 35 év az átlagéletkor.
2017. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
www.deckshop.pro -ra menj fel
2017. aug. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tudok. Ha nem akarsz idegbeteg lenni, akkor messziről kerüld el azt a játékot.
2017. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!