Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb játékkonzol?

Melyik a legjobb játékkonzol?

Figyelt kérdés
Melyik konzolt ajánlanátok?Melyiket lehet a legnehezebben megunni,stb...
2010. máj. 24. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát én már 5 éve elvagyok egy PS2-vel...Jó, nem "nextgen", meg nem olyan jó a grafikája, de rengeteg játék van hozzá, igazi klasszikusok, nekem a PS2 a legjobb.
2010. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi,én is ps2-vel játszom,tényleg nagyon jó csak gondoltm nem sokára majd váltok :D
2010. máj. 24. 16:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Több mindentől függ.

1. Akarsz online is játszani(ez nagyon megdobja az élettartamát)?

2. Melyik exkluzív kéne jobban(csak pár példa):

GT5, God of War III, Heavy Rain, Uncharted, inFAMOUS, Killzone

vagy

Forza, Gears of War , Alan Wake, Halo, Mass Effect?


Először szerintem válaszolj ezekre!

2010. máj. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen,online is szívesen játszom,és a második exklúzívban vannak jobb játékok amiben ott a Gears of War, Allan Wake és Halo
2010. máj. 24. 20:38
 5/10 Thurston ***** válasza:
Ez elég hülye kérdés. Azt még talán meg lehet mondani, hogy melyik a genygébb. Az X360-ra full tucatjátékok jönnek általában, a jó cuccok meg kijönnek PS3-ra is. ÉS azért a Sony-nak még mindig jóval több az exkluzív címe. Nem is beszélve a Nintendóról. Mindenképpen a PS3 és a Wii között választanék. Wii-re talán egyedibb, szélsőségesebb kínálatban jönnek aj átékok, full szórakoztatótól az art-game-ekig. PS3 esetében ezzel szemben sokkal egységesebb felhozatalról beszélhetünk. Nincsenek annyira blőd, és annyira komoly játékaik sem, egy-két kivétellel.
2010. máj. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a PS3 -at ajánlom neked. De te tudod.
2010. máj. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok!

Mivel válaszoltál a kérdéseimre én az Xbox 360-at ajánlom neked, mivel annak az exkluzívjai jöttek be neked.

De mivel online is akarsz játszani nem szabad feltörnöd a gépet, tehát csak eredeti játékot vehetsz és fizetned kell éves díjat(kb. 7-8000 Ft) az Xbox Live-hez, hogy multizhass!


Asszem Xbox 360-nál ez így megy, de javítsatok ki, ha tévedek(nincs boxom, PS3-mam van)!

2010. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2.válaszoló,köszi a segítséget :D
2010. máj. 25. 20:47
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Majdnem jó, kb 13000 az éves díj xboxlive-ra.
2010. máj. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igazság szerint egyéni szimpátia dönt.


Én a Sony-t kerülöm. Nem szimpatikus cég. Párszor már volt ellene kartell ellenes per, ilyen céget meg nem támogatok a pénzemmel.

2010. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!