Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik kormányt válasszam? (PC)

Melyik kormányt válasszam? (PC)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Erről a 2 kormányról lenne szó:


Thrustmaster Ferrari 458 Italia Racing Wheel

[link]


Trust GXT 288

[link]


A Thrustmaster, mint márka számomra már bizonyított, és örülnék, ha nem kéne mindenféle driverekkel törpölni. Viszont ebben nincs force feedback, ami a szintén Thrustmaster X360 kontrollerem után kisebb érvágás lenne számomra. :(

A Trust-nak ránézésre szimpatikusabb a pedálja, váltója, cserébe nem tudom, érdemes-e ezt a márkát választani. "Kamu" force feedback-je van, ami annyit jelent, hogy X360 kontrollerként kell felismertetni a kormányt, és onnantól már rezeg. Viszont akkor már érzésem szerint cseszhetem a 270 fokos kormányt, vagy tévedek?


Légyszi ne ajánlgassatok nekem 100+ ezres kormányokat. Egyrészt a páromat még így sem győztem meg, másrészt ennél többet amúgy sem áldoznék arra a 2 játékra, amihez nagyritkán használnám. Még nem mondtam, de valójában én egy párhuzamos világból írok, és ebben a világban csak ez a két kormány létezik (esetleg egy harmadik, ami hasonló árkategóriában van, csak elkerülte a figyelmem). Minden segítséget előre is köszönök!



2017. aug. 13. 10:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!