Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki letudná írni, h mien...

Valaki letudná írni, h mien runák kellenek egy adcnek?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el játszani, és még nem nagyon értek a runákhoz.

2017. aug. 14. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

lvl20 előtt nincsenek még teljes értékű rúnák, viszont sokkal olcsóbbak, ad markot és quintet érdemes venni, hogy könnyebb legyen lasthitelni.

Minden hősnek megvan, hogy miből profitál legtöbbet. Pl junglereknek jó az armore mert a dzsungelben minden szörnynek fizikális sebzése van, adc-knek jó a dmg és az attackspeed.

Hecarim-nak van aki movement speeedet vesz, mert jó ganker és sebzést is ad neki a passzívja miatt.


Mider általában flat ap-t szokás vinni és mr-t.


Ha rákeresel, hogy "teemo guide" akkor a hőshoz legjobb rúnákat is felsorolják.

2017. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Saját rúnáimat írom le. Szerintem jók. A mainem az adc így van pár tapasztalatom.

Amikor olcsó volt a rúnaoldal vásárlása akkor vettem rögtön kettőt is. Biztosan tudod h kettő van ingyen és ha akarsz venni még rúnaoldalt akkor az IP-be illetve RP-be kerül.

Arra a két új rúnaoldalamra rögtön az adc-s rúnákra költöttem.

Standard Adc és Attack Speed adc

Megvan h melyk adcnek mi kell több inkább. Sebzés vagy támadási sebesség

A sebzéses rúnaoldalban a három fő/nagy rúna az sebzés, és ugye a többi kilenc kicsi az páncél varázsellenálás és támadási sebesség.

Az Attack speedes rúnaoldalban pedig ugyanez csak fordítva tehát Attack Speed a három fő /nagy rúna a többi kilenc kicsi meg sebzés varázsellenálás és páncél.

Ami még fontos hogy rúnákat nem éri meg addig venni míg nem vagy 30-as szintű mert nem olyan erősen 30-as szint alatt. Ha azt eléred akkor már tudsz erős rúnákat venni.

Ennyi az enyém. Ajánlani tudom. Remélem h segítettem és h érthető voltam

2017. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!