Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan "javítsam meg" minecraf...

Hogyan "javítsam meg" minecraftban a WorldGuard plugint?

Figyelt kérdés
Minecraft 1.12-es szerverünkön bent van a 'WorldGuard' plugin egy ideje. Eddig nagyon jól le tudtunk vele védeni mindent, de minél több levédésünk van, annál több helyen kezd el bugolni a szerver. A facsemeték ahelyett, hogy megnőnének, eltűnnek. A pistonok nem működnek (füst particle jelenik meg fölötte, ha el akarok vele tolni egy blockot), és a tűz nem terjed sehogy sem. Nézegettem a "__global__" levédés beállításait, de nem találtam semmit. Valami ötlet?

2017. aug. 14. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

A facsemete, a piston és a tűz viselkedése tipikus config probléma, nézd meg hogy a kérdéses régióban /területen/ nincs-e letiltva ez a két dolog.


A config.yml-ben csak a globális beállítások vannak, az ha jól van beállítva, akkor ott hiába keresed a hiba okát. Minden levédett területhez külön-külön kis config sorok tartoznak amit a worldguard elment magának egy adatbázisfájlba. Én azt mondanám, hogy játékon belül csekkold le a terület configját, simán elképzelhető hogy egy adminod elkonfigolta. Vagy ha nem probléma, akkor állítsd le a szervert, töröld a plugins/Bukkit/regions.txt fájlt és hozd létre újra az összes levédést.

2017. aug. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az egész világban jelen vannak ezek a problémák, ezért gondoltam, hogy valami "__global__" beállítás, de nem találtam semmit.
2017. aug. 15. 01:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra tudok még gondolni esetleg, hogy egy másik plugin kavar be. Ha nem tudod meghatározni pontosan, hogy mi okozza, akkor próbáld meg azt, hogy egyesével elkezded letiltani a pluginokat és nézed hogy mi történik... Kicsit macerás, de így látatlanban ennyit tudok javasolni.
2017. aug. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én inkább egy másik plugint fogok használni, mert ez valamiért még mindig nem működik. Mellesleg köszönöm a válaszokat.
2018. aug. 2. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!