Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti mennyit adnátok ezért a...

Ti mennyit adnátok ezért a Steam accountért?

Figyelt kérdés
[link]

2017. aug. 14. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit.
2017. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
10-15 eurónál nem ér többet. Amúgy felesleges eladással próbálkozni, mert kitilthatják az egész profilt. Azért meg hülye lenne bárki is fizetni.
2017. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nullát, mivel ha megvan bármelyik vásárlásodról az igazoló email, írsz a supportnak és vissza is kaptad, szóval a vevő bukja a pénzt és a fiókot is. Innentől kezdve értelmetlen erről beszélni.
2017. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok annyira szemét.

Baráti társaságban kellene megpróbálnom tudom.

2017. aug. 14. 15:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak a "total cost with sales" értéke mérvadó, mert ennyiért bárki megveheti az áruházból magának akcióban. Én 90%-ot eleve levonok a bannolás miatti kockázat miatt, így a közel 1000 dollárosnak tűnő, de valójában 218-at érő fiókért biztos nem adnék 21,8 dollárnál többet. És akkor még arról nem is volt szó hogy ha barátokról van szó akkor őket sem akarod lehúzni.
2017. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy fillért sem.
2017. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok annyira szemét" írja egy általam ismeretlen, neten lévő ember, akit soha nem is láttam, nem tudom hol lakik, hogy leverhessen a veséjét ha át akarna verni stb.


Akkor miről beszélünk?:D

2017. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmit, mint írták bármikor visszaszerezheti az előző tulaj, ebben az esetben te. Illetve ha kiderül a tiltott üzlet bannolni fogják az account-ot.
2017. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De miért akarnám visszakérni a steamtől amikr azert adom el mert nincs rá szükségem?
2017. aug. 14. 17:08
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért mert a megvásárolt játék a felhasználói fiókhoz kötött, az pedig egy adott személyhez. A Steam nem videojáték-kölcsönző szolgáltatás, hogy ha meguntad vagy kijátszottad akkor túladhatsz rajta.


A fiókot nem adhatod el, mert letiltják. Nagyon sok átverés pedig azon alapszik hogy eladják a fiókot, az új tulaj átírja a saját e-mail címét és jelszavát mert ő azt hiszi megvette. Majd az eredeti tulaj nyit egy panaszt a Steam felé, mellékeli a bizonyítékot hogy övé a fiók amit más "feltört", és szépen visszaadják neki. Aki megvette pedig bukja a fiókot és a pénzét is (hacsak nem tesz feljelentést és vállalja minden nyűgét). Pont ezért soha nem megbízható egy idegen aki eladná a fiókját neked, mert egyből vissza is szerzi miután megkapta a pénzed.


Barátok szintjén működhet az átadás ha megbíztok egymásban, és még ott is megmarad hogy bármikor bannolhatják mert tilos átadni vagy fiókot cserélni.

2017. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!