Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends Nautilus...

League of legends Nautilus miért van rosszba Fizzel és Namival?

Figyelt kérdés

A game info oldalon a hősök leirásánál felvan tüntetve, hogy ki-kivel van jóba és rosszba.De van pár nem egészen hiteles szerintem.

Pl Ireliának miért van jóba Karmával és miért vetélytársa Syndrának?

Zed és Syndra miért haverok?

Malphite és Maokai miért haverok?

Shaco,Nocturne és Fiddle miért haverok?

Veigar Lulu és Teemo kapcsolata?

Sok ilyen hősök közti kapcsolatra nem kapunk választ a hősök leírásában.



2017. aug. 14. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

veigarek yordlek, vannak meg paran


regen tudtam a tobbit is, de mar nem :D

2017. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azt hittem van valami más is azon kívül, hogy yordlek.
2017. aug. 14. 22:04
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezekre én se találtam választ,de ha jól emlékszem Teemoról és Veigaról volt szó,valami olyasmi,hogy Veigar ellopot egy hajót(?) és Teemo megállította,szóval valaszószínűleg Temmo mindig tönkreteszi Veigar terveit,ezért ellenségek(legalábbis ez alapján erre tippelek).Ha jól emlékszem ezt valamelyik hőstörténetnél olvastam(vagy egy kisebb történetben,amit néha felkerül az oldalra?az a lényeg,hogy a hivatalos oldalon volt róla szó),de nem tudom,hogy átalakították-e a történetet(néha megváltoztatják a hősők történetet,pl.:Thresh,Azír,Xerath).
2017. aug. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!