Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem emlékszem a játék nevére...

M3ntaCukor kérdése:

Nem emlékszem a játék nevére és sehol sem találom, valakinek esetleg rémlik? (részletek lentebb)

Figyelt kérdés

Régen mikor még kisebb 7-8 éves voltam, láttam ahogy apám játszott egy olyan játékkal ami úgy kezdődött, hogy

Egy srác betört a múzeumba és valami nagy kockaféleségbe beledugta a kezét és egy minta égett bele, ezt követően elkezdett széthullani minden, kiszaladt az utcára de mindenféle sárkányok meg egyéb érdekes lények repkedtek mindenhol, Ha jól emlékszem át kellett vergődni egy háztömbön, majd lemenekülni egy metró állomásra. Ott egy halott rendőrtől szerzünk egy pisztolyt és egy új ellenséggel kerülünk szembe.Valami kis láva malackutyakeverék vagy miaz, arra hasonlított, Valakinek így rémlik valami?



2017. aug. 15. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem a Legendary: the box. https://www.youtube.com/watch?v=_smf7qZzYQA
2017. aug. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, ez volt az! IMÁDLAK!
2017. nov. 26. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!