Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehetne magyarorszagon...

Hol lehetne magyarorszagon ilyen xbox 360 gamepad kabelt venni?

Figyelt kérdés

Ebay stb helyen van, de nekem most kene, nem egy honap mulva....


[link]



2017. aug. 15. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a sima vezetékes Xbox360 kábel alsó fele. Össze van dugva a felső felével, hogy ha beleakad valami, akkor itt váljon szét és ne tépődjön ki a számítógépből/konzolból.
2017. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kerdes nem ez volt, de koszi;)


Ilyen kene, mert vhol elhagytam :D

2017. aug. 15. 21:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Oké, csak az átalakító és az adapter kulcsszavakból az jött le, hogy fogalmad sincs mi ez...

Javaslom azokat a boltokat, ahol árulnak Xbox 360-at.

De nem hiszem, hogy külön árulják ezt a darabját nálunk.

2017. aug. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem azért van, hogy ne tépődjön ki a gépből.. Ezt honnan a fenéből szedted? Ez átalakító, hogy pc-n is működjön a kontroller.
2017. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

talaltam egy boltot, de szallitas tobbe kerulne, mint maga a kabel :))


viszont ebayen UKbol rendeltem egyet, es jovohetre irja, annyiba lesz szallitassal egyutt, mint itthon siman a kabel... nevetseges

2017. aug. 17. 03:22
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 Tévedsz, valószínűleg még nem láttál vezetékes kapcsolódású 360 kontrollert. A 360ban USB portok vannak, oda kell csatlakoztatni az usb végét a kábelnek. A kerek rész az tényleg azért van hogy ha rárántasz a kábelre az szétugorjon és ne rántsa le a gépet. [link]


Úgy emlékszem a szétugró részt viszont az újabb kábeleken elhagyták, hogy olcsóbb legyen és azok a kerek bumszlik valami zajszűrő/jelerősítő funkciót töltenek be.

2017. aug. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!