Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vettem egy játékot: assassins...

Vettem egy játékot: assassins creed 3. Telepítettem de az aktivációs kódot nem fogadja el ami a játék tokjában lévő kis könyvre volt irva. Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A játék eredeti és a CD Galaxis boltban vettem.
2017. aug. 15. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Uplay kliensben próbálod aktiválni? Ha igen és úgysem megy, szerintem nyugodtan írhatsz a cd galaxisnak vagy akár az ubisoftnak is, hogy hibás a kód.
2017. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen a tanácsot :D sikerült aktiválni ahogy javasoltad :) eddig ezzel nem volt gondom mert mindig a telepités után kérte a kódot és el is fogadta. nem tom most miért volt ilyen.
2017. aug. 15. 22:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Most már a digitális játékvásárlás és -letöltés korát éljük. Az áruházakban vásárolható lemezes változatok mellé (vagy akár lemez helyett) sokszor már csak Steam/Origin/Uplay kulcs jár. (Steam a legáltalánosabb platform, Origint játékok használnak, Uplay-t pedig Ubisoft játékok.)


Ajánlom, hogy ne valami huszadrangú, kamu e-mail címmel regisztrálj Uplay(/Steam/Origin) fiókot, mert mostantól mindig szükséged lesz arra a fiókodra, hogy játszani tudj a játékkal. EGYSZER kell aktiválni, és ez a játék a regisztrált fiók könyvtárába bekerül, onnan tudod majd indítani is, valamint frissíteni, telepíteni (!).


*


Általában a hozzád hasonló emberek (és ezt ne vedd rossz néven) szokták megkérdezni 1 hét múlva, hogy a frissen vásárolt játékuk kódját miért nem fogadja el újratelepítéskor a játék, aztán mikor valaki felvilágosítja őket, hogyha egyszer aktiválta, akkor csak a fiókba kell belépnie, jön a panaszkodás, hogy hát arra az e-mailre/jelszóra nem emlékszik... Ezeket épp azért írom le, hogy te ne járj így.


Bár nem hiszem el, hogy egy fél bekezdést nem mellékelnek manapság a dobozos verziókhoz, hogy mégis mit jelent ez a regisztráció... Már nem a telepítéshez kötődik az aktiváció rég.

2017. aug. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!