Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani olyan nem...

Tudtok mondani olyan nem virtuális kártyajátékot, ami hasonlít a Hearthstone-ra, vagy az Elder Scrolls:Legends-re?

Figyelt kérdés
Ezekhez a telefonos illetve gépes kártyajátékokhoz hasónló, könnyen beszerezhető játékok érdekelnének.

2017. aug. 16. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha igaz akkor várd meg a Valve új játékát az állitolag egy kártyajáték lessz(nemtudom mikor jön ki)!

Bocs hogy csak ennyit tudtam!

2017. aug. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Steamre beírod, hogy card game és egy csomót kifog adni. Ami nem elérhető steamen az a gwent. Amik steamen elérhetőek és ismerem őket: Eternal, Hex, Magic: Duels.
2017. aug. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

NEM virtuálisat keresek, ami a kérdésben szerelel. Értsd: kézzel fogható kártyák.

De azért köszi a válaszokat!

2017. aug. 17. 09:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Jah, bocsi, nem olvastam el elég figyelmesen a kérdést.

Ilyen játékokból is sok van. A Magic a legrégebbi, a yugio-nak és a pokémon-nak is nagy a múltja. Magyarból a Hatalom kártyái a legnépszerűbb. A legújabb ilyen kártyajáték: A Star Wars: Sorsok magyarul is ki lett adva. És persze van még egy csomó, de ezek népszerűek. A közeledben lehet, hogy tudsz találni olyan boltot, ahol meg tudod venni őket, a másik megoldás a rendelés. Ezekkel a játékokkal, csak az a gond, hogy iszonyat nagy pénznyelők, míg az internetesekkel viszonylag ingyenesen tudsz játszani, és biztos találsz hozzájuk partnert.

2017. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Arra jutottam, hogy ennyi pénzért ez nem éri meg nekem :/

Ez csak pár kártya... Főleg úgy, hogy cserélgetni se tudnék, senki sem játszik ilyennek a környéken. Szóval, maradok a Hearthstone-nál :D

2017. aug. 19. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!