Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LOL-ba rankeden milyen solo...

LOL-ba rankeden milyen solo carry championok vannak (jungle/top) akivel ki lehet jutni silverből?

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy a nyáron kimegyek goldba, flex rankeden sikerült is, de rankeden... Kezdem azt érezni, hogy silverbe szarabbul játszanak az emberek mint bronzeba. Hiába vagyok topon egy 10/0 rengarral, boton elfeedeli az ashe a vaynet és onnan bye bye 18lp. Ezert szeretnék egy jó carry champet keresni dzsungelbe vagy esetleg topra. Tudnátok ilyen championokat mondani amivel ebbe a metaba jok? Válaszokat előre is köszönöm.

U.I.: Olyan aki még nem jutott ki goldba inkább ne válaszoljon, tapasztalatokra vagyok kiváncsi :)



2017. aug. 17. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
komoly életcél! azzal menj amivel tudsz játszani. nem lehet ezt így leírni, mert hiába mész egy OP champel, ha az ellenfél counterpickel vagy csak simán jobb nálad..
2017. aug. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tennék hozzá,(és ebben egyet értek a kérdezővel)hogy sokkal több jó játékos van bronzba,mint silverbe.Komolyan.Voltam mindkettőben,és ugyanezt tapasztaltam.
2017. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"sokkal több jó játékos van bronzba, mint silverbe."

Akkor miért nem veszítesz el pár meccset, hogy egyre jobb játékosok közé kerülj?!


Az első lépés a fejlődéshez, hogy elfogadod béna vagy és pont oda tartozol ahol jelenleg is vagy.

Ha ez megvan akkor el lehet kezdeni figyelni az eseményekre amik körülötted zajlanak, kijavítani a hibáid és megkeresni azt, hogy hol lehetsz hatékonyabb.

Előfordul, hogy gyengébb csapattársakat kapsz néha, de statisztikailag pont annyiszor kerül melléd gyenge csapattárs mint az ellenfélhez és hosszútávon, az egyéni fejlődés miatt egyre feljebb kerülsz.


Rengar egy élvezhető hős és jelenleg nagyon erős. Alkalmas aktív dzsungelezésre, sok gankkal. Ha lane-t tudsz nyerni, vagy legalább farmolni rendesen és nem feedelni, akkor toposként is nagyon jó, csak el kell kapni a tempókat, hogy mikor és hogyan tudsz a legjobban segíteni a csapatodnak.

Ha szereted, akkor szerintem nem érdemes egyelőre leváltani.

2017. aug. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy a rengar jungle, meg amugy az assasin jungle annyira nem megy, és rengarral hogyan lehet sokat gankelni??? Mert ha nincs ultid akkor nagyon nem tudsz beszökni lanere...
2017. aug. 18. 08:38
 5/12 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as.Jelenleg egy erősebb osztályban képviseltetem magam,nem szeretnék lecsúszni :)


A másik meg...egyértelmű hogy minél feljebb van valaki,annál jobb.Viszont ez bronz-silverre nem minden esetben igaz.Ha valaki kezdő,eléri a 30lv-t ,és teljesen új karakterrel ekezd rankedezni

2017. aug. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Folyt köv
2017. aug. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És elér a besorolón 2-3 win-t az már silver 4-5
2017. aug. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Viszont rengeteg sok jobb játékos bronzban sokkal több winnel és statokkal sokkal lejjebb kerül.

Ezen lehet vitázni,de ez akkor is így van

2017. aug. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha szeretnál ilyen solo carry hőst, akkor valóban valami harcosra/asssasinra gondolok. Na most a statisztikák alapján egyértelműen a tankok az erősebbek. Ha választanom kéne a nem-tankok közül, akkor Master Yi, Trynda. Ha kicsit tankosabbra, Jarvan, Jax, Warwick.


Topra ezzel szemben soloban több harcossal, és távolságibb karakterrel is lehet jobban teljesíteni.


Amúgy meg ha bot feedel, nem tudsz sok mindent kezdeni egy idő után (kivéve, ha Yi-vel 1v5 pentázol)

2017. aug. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"...bronzban sokkal több winnel és statokkal sokkal lejjebb kerül..."

Inkább választanék olyan csapattársat akinek 50 meccse volt platinumban 45% winrattel mint olyat akinek van 2000bronzos meccse 60% winnel.


A tapasztalt játékosoknak általában erős mechanikájuk van, de ez nem jelenti azt, hogy jobbak.

lol-ban sok rossz tulajdonságot felvesz a summoner. Egy totál noob pl nem fog rédzselni, ami a csapat többi tagját erősíti, de valaki aki azt hiszi magáról, hogy mindent tud, az viszont mindenkit b4szogatni fog, ezért senki nem tud a játékára összpontosítani.

Egy totál noob ugyancsak nem fogja feladni, mert gőze sincs, hogy hogy álltok.


"Rengarral hogyan lehet sokat gankelni?"


Úgy ahgy a többivel. Megcsinálod az első kört, lvl3 top, megvárod még ellővi az ellen a menekülési képességeit, bemész, letámadod és meghal. Taxolsz 2-3 miniont, shove, (ha sok hp-d maradt akkor esetleg folyami rák aztán) back, felszedsz 1-2 junglecampet, majd gankelsz topon újra. Ha nem hal meg akkor is megkapod a flash-ét, akkor taxolsz 1 minont és folytatod a dzsungelt, vagy úgy csinálsz mintha folytatnád és közben gankelsz megint.

Dyrus megunta, szerintem silverben is be fog válni.


Használd a bokrokat, ha túl biztonságosan játszik az ellenfél akkor lane-ganket próbálj. ehez mondjuk ismerni kell a minonok látóhatárát.

Hoszú útvonalakon is érdemes menni rnegarral, mert a sebzését gyorsan le tudja adni. Countergank-re ez a hős tökéletes. Ha tudod kit akarnak mejd gankelni, megávrod a bokorban, rádobsz mindent, majd a bokorból kiugrálva kivégzed. Az ellenfél toposa berág, a jungler kilép.


Az első gank általában top. A többinél olyan lane-t kell kiszúrni ami könnyen gankelhető.

2017. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!