Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el a PUBG...

Miért nem indul el a PUBG (miért nem indul a pubg)?

Figyelt kérdés
Megvettem Steam-en és fel is települt és rá megyek hogy elindítom és meg se rezdül nem történik semmi. Néha bead egy töltésjelet de semmi több. Mit lehet ilyenkor csinálni? Tök idegesítő és nem is a játék végett hanem kifizettem 9000Ft-ot és semmi..

2017. aug. 18. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Vissza lehet adni a Steamnek, ha nem megy.


[link]


Vigyázz, mert határideje van, de le van írva a linken minden.

Egyébként valószínűleg nem jó hozzá a géped, vagy nem a legfrissebb drivereket használod.

2017. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A játék early acces, béta és még ezen felül is messze nem optimalizált és a gépigénye is nagy. Ezek mind olyan okok ami miatt nálad esetleg nem indul el. Steamen pedig nincs olyan hogy a semmire ment el a pénzed, mert 2 óra játékidő alatt 2 héten belül visszakérheted a pénzed mintha meg sem vetted volna. Aztán majd megveszed ha egyszer megjelenik és azt látod a felhasználói visszajelzésekből is hogy működik.


A kérdésedre amúgy nem lehet sok mindent válaszolni. Tippre nem elég erős a gép a játékhoz.

2017. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A gépem:

CPU: i3-4330

VGA: Nvidia 750 TI

RAM: 8GB

A minimum felett vagyok. Értem én, hogy erős vas kell neki, de még a menübe se enged be. legalább valami hiba üzenetet írna ki amin talán ellehet indulni. azért még nem adom fel és ha úgy van vissza adom... :( Azért köszi és remélem lesz olyan akik tud rá választ

2017. aug. 18. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!