Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS GO-ban kaptam ow kitiltást....

CS GO-ban kaptam ow kitiltást. A kérdés az hogy mennyi időre kaptam ezt? Mikor fogják feloldani?

Figyelt kérdés

Csapattársaim reportoltak és játék közben kidobott. Azt irja hogy Általános eltiltás- Az őrség ítélete nagyon bomlasztó.

(Meccskeresés sikertelen: ideiglenes eltiltásban vagy. Így még nem vehetsz részt versengő meccskeresésben.



2017. aug. 18. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Max 1 hét
2017. aug. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha OW ban akkor az végleges. Pont mint a VAC (amit tegnap kaptam, de fogalmam sincs hogy miért xD ), az Untrusted Acc (ami később VAC lesz).
2017. aug. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-3 report miatt nem tiltanak ki, ez 100%. nyilván több meccs alatt több reportot kaptál, így meg nehéz nem azt gondolni, hogy ne érdemelnéd meg a ban-t...
2017. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ow egy életre szól. Egyéb iránt nem egy ow-tól kapsz bant hanem többtől, akár egy hónapnyi felvétel után banolnak.
2017. aug. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
retek lassan működik a rendszer, szal lehet hogy valami hetekkel ezelőtt történt dologért lettél végül klbaszva
2017. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!