Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A legális videójátékozás...

A legális videójátékozás tulajdonképpen luxus szórakozás? (többi lent)

Figyelt kérdés

Legális alatt nyilván azt értem hogy nem töltögeti a játékokat,hanem konzolon(xbox one,ps4) játszik,és megveszi hozzá az összes címet ami érdekli.

Szerintetek ez nem luxis?

Mi kell egy átlagos élezhető játékhoz MINIMUM ha konzolról van szó?

-hd/full hd tv 80centis (100.000Ft)

Ps4/xbox one alap(100.000Ft)

Minde játék ami tetszik,ez legyen pl minimum évente egy nagy gamernek 5-10 játék,ami átlagosan minimum 15.000Ft,ez egy év alatt minimum 75.000Ft de felrúghat 10-ra is,illetve ha a játkék drágább akár 120-140-re is,ez évente egy új csúcskategóriás okostelefon árával vetekszik,és ez CSAK a játék.Ez nem luxus kicsit,a magyar színvonalhoz viszonyítva?Ennyiből má külföldön lehet nyaralgatni,meg donperion pezsgőt inni karácsonykor,szilveszterkor,szülinapkor,névnapkor...



2017. aug. 19. 20:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Felrúghat 100-ra is*

Már*

Don perignon*

2017. aug. 19. 20:39
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ezeket a pènzeket nem egy összegbe használom el (mivel èn PS4-en játszom) így folyamatosan marad pènzem ès nem tűník akkora befektetèsnek.
2017. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez igaz,de önmagában is 18-20manapság egy új ps4-es játék,pláne ha AAA,az i diet most vegyük el innen,azt olcsón" 5-8-ért meg lehet kapni.
2017. aug. 19. 20:41
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen luxus lenne, de a jatekfejlesztok es kiadok nem tehetnek arrol hogy MO-n alacsonyak a fizetesek.

Mellesleg az alap es minimum kriteriumok elegge valtozatosak. A fullHd es a legujabb konzol miert is MINIMUM?

2017. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát mert a legújabb játékok csak a legújabb konzolokon futnak,illetve régi tévékkel(habár nem vahyok benne biztos) de úgy tudom nem kompatiblisel a gépek,de lehet tévedek.viszont a ps3-as játékok is 10-15 ezer Ft-ok,a ps4-esek meg 17-20...
2017. aug. 19. 21:05
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Steamen van egy csomó akció, ahol akár 70-90 százalékos kedvezményben veheted meg a játékokat. Ráadásul egy halom kiváló indie játék teljes áron sem drága.

Más kérdés, hogy te "nagy gémer"-t veszel figyelembe, aki csak AAA címekkel hajlandó játszani és csak a legfrissebbekkel...

2017. aug. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

De ember! Mi köze a legújabb játékoknak ahhoz, hogy valaki legálisan játszik-e vagy sem????

A tíz éves játékot nem lehet legálisan játszani? Vagy az már nem játék?

2017. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki ennyire grafikapistike, vagy divat/hype jatekos, az szamoljon azzal hogy a hobortja ezzel jar.

En egy idejemult kozepkategorias gepen 5-10 eves jatekokkal tobb idot eltoltok, es szorakozok, mint sok onjelolt gamer, aki panaszkodik hogy unatkozik, mert 2 hete nincs uj jatek az enkoron...

2017. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálam a luxus ott kezdődik, hogy Japánban nyaralni. A videojáték még mindig aprópénz.

A Dom Perignon pedig túlértékelt macskapisi, a pezsgő a Veuve Clicquot-nál kezdődik.

2017. aug. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 3 év alatt raktam össze a gépemet, apránként, darabonként, időközönként hardvert cserélve hogy egyre jobb legyen, és mindezalatt a procedúra alatt folyamatosan eredeti játékokkal játszottam. Engem marhára nem érdekel hogy mi jelenik meg, csak azzal játszok amihez kedvem van. Ha ez a játék pl. a 2001-es Red Faction, ami a mai boltban kapható leglassabb gépen is tökéletesen fut, akkor azzal játszok. HumbleBundle-n sokszor 310 forintért kapsz 3-4, akár tripla AAA játékot is, 3000-4000 forintokért van hogy akár 10-et is. Dugig vagyok eredeti játékokkal, és ezeknek nagyon magas részét leárazáskor vettem pár száz forintért. Nem dohányzom, nem iszom, nincs más hobbim, csak ez. A fent említett Red Faction Collectiont is (4 játék) 900 Ft-ért szereztem be. Mindegyik a maga idejében AAA cím volt.


Aztán most pl. vettem egy PS3-at is használtan, pár hónapig gyűjtögettem rá, és ilyeneket vettem hogy: inFamous 1-2+ DLC: 3000 Ft. DMC HD Collection: 3000 Ft.

Ez 6000 Ft egy hónapra, 6 játékkal, ami munka mellett (jó sok kockulással) legalább 1-2 hónap szórakozást nyújt.

Persze előfordul hogy megjelenéskor veszek játékot, de azt csak akkor teszem, ha azzal fogok játszani hónapokig, vagy minimum 1-2 hónapot, mert teljes áron idehaza semmi nem éri meg, ami csak pár órás szórakozást nyújt. Akkor már inkább várok vele egy kicsit, és megkapom olcsóbban a kijavított verziót.

2017. aug. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!