Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Prototype-ben, hogyan tudom...

Prototype-ben, hogyan tudom beaktiválni ezt a 2 képességet? :S

Figyelt kérdés

Üdv!

szóval van két képesség,vagy is inkább combo..sajnos csak néha tudom őket aktiválni akkor is csak véletlenül mikor teljesen mást akarok :/

Szóval az egyik az az amikor robban egyet és ilyen furcsa tészta szerű rudak jönnek Alex-nek a testéből.

A másik az az amikor bele vág egyet a földbe és körülötte,elég nagy hatótávban mindenhol tüskék jönnek ki(itt nem arra gondolok amit karommal lehet megcsinálni,mer ott csak egy helyen jönnek ki,itt viszont körülöttem mindenhol!)Tudom,hogy oda vannak írva,hogyan lehet őket használni de nekem valahogy azzal nagyon nem jön be :/...(amúgy bocsánat,hogy nem írtam ki a pontos nevüket csak sietek és szerintem így is meg lehet érteni)


2010. máj. 24. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
gyűjts HP-t amíg a HP Bar-od túl nem töltődik, ergo, kékbe vált a vége, és akkor tudod használni a Devastator támadásokat(a képességek amit kérdeztél)
2010. máj. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hali

Köszi de valamiért így sem jó :S

Valószínűleg én rontottam el valamit :S

2010. máj. 25. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az a gond, hogy nem vetél még élet nagyobbítást és nem tudsz annyi plusz életet összeszedni, hogy használni tud. Ha nem ez a probléma akkor rejtély lehet mi a probléma mert pontosan úgy kell ahogy az első illető leírta. Sajnálom.
2010. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

őőő vettem.. már a kérdés előtt erősen toltam a tp reget valamint annak nagyságát!és ezeket a képességeket néha tudom használni...valószínűleg azt a gond,hogy a megfelelő gombot hozzá nem megfelelő időpontban esetleg rosszul nyomom le :S

Köszönöm a te válaszodat is :)

2010. máj. 26. 12:58
 5/5 anonim válasza:
nem csak ez a két képesség létezik mert van még olyan h egy csőszerű izé jön ki a kezeidből de ez most mindegy akk tudod ezeket megcsinálni ha az életmutatód vége kéken villog ekkor nyomd le aztz a kombót amit akarsz és Alex durvákra is képes ezzel veszítesz az életedből de megéri viszont ha az életed minimumon van akk is aktiválhatod utolsó löketként ezeket.és hiába ütödted le eddig a kombókat mert kiírja az elején h in critical mass ez jelenti az életed ha kéken villog
2011. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!