Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dota 2 tanulás?

Dota 2 tanulás?

Figyelt kérdés
Elszeretném sajátítani a játékot, és a Dota 2 playerekhez szólnék,a kérdés hogy mennyi idő kb a tanuló fázis, az alapok megtanulása? Egy normál játék hány perc? Eddig 2 bot meccset mentem és mind 40 perc fölött volt eddig.Szokott lenni több órás meccsek is? Csak mert napi 1 óránál többet nem igazán játszanék. Ja és 2 évig loloztam, ha számít ez valamit :D

2017. aug. 19. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Min játszol?
2017. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy értve ? A gépem érdekel? G3260, gtx 750ti 4gb ram
2017. aug. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1800 órát töltöttem a játékban. De mostanra már befejeztem. Kijött az új update és nagyon nem tetszett, ezért felhagytam vele.


Egy meccs 20 perctől, 1 óra 20 percig szokott tartani, de ez változó. Függ mindentől. Nekem a leghosszabb meccsem 1800 óra alatt 1 óra 40 perc volt. Az átlag 50 perc körül mozog.


Én amikor kezdtem egyáltalán nem értettem a tárgyak vételét. Függetlenül attól, hogy végigvittem a tutorialt. Szenvedtem vele kb 1-2 hónapot, aztán nem játszottam vele 2 hónapig, és mintha megvilágosultam volna. Találtam néhány Dotás játékost, akikkel közösen toltuk, így nagyon gyorsan bele lehet tanulni.

Ha neked van Lol-os múltad, igaz ez kicsit más (bonyolultabb), akkor azt mondom, hogy 3 hónap alatt megtanulhatod, hogy mi, hogy van, a beáldozásokat, hősök skilljeit, neveit, ki hova való. Fontos még, hogy videókat nézz különböző hősökről, és ha megtetszik egy hős, akkor ki is próbáld.

Érdemesebb előbb könnyű hősökkel játszani. Mint pl. a Lion vagy Shadow Shaman. Ezek a support hősök, amelyekkel nagyon nehéz hibázni, mert a skilljei olyanok, hogy hősökre varázsolhatóak.


Régebben mikor játékosok mondták nekem, hogy legalább annyi videót néznek, mint játszanak, nem akartam elhinni. Később rájöttem, hogy ez nem hülyeség. Fontos a videók elemzése...


Röviden ennyi.

Esetleg ha valami kérdésed van még, akkor írj üzenetet...

2017. aug. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 adventurer111 ***** válasza:
Nekem kb 100 órámba tellett mire megtanultam az alapokat úgy hogy ez volt az első mobám de mivel te már tudod az alap mobás dolgokat így kevesebb lesz. Egy meccs kb 40 és 60 perc között van. És igen elég sokat számít ha nézel videókat(Baumit ajánlom). Majd jelölj nyugodtan(ugyanez a név) általában 2-3 fős elég barátságos csapatokban szoktunk menni.
2017. aug. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!