Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Activity-ben mit jelent a...

Activity-ben mit jelent a "Lánc" és a "Rim" a szavak után?

Figyelt kérdés

Rimre először gondoltam, hogy rimben kell elmondani/körülirni azt a bizonyos szót...de a rajz opciónál is megjelent a rim..


Tud valaki segiteni?


2010. máj. 25. 10:21
 1/3 anonim válasza:

A Láncot pontosan én sem tudom de valami olyasmi hogy láncban kell mondani a szót a többi játékossal és a végén az utolsó ha kitalálja akkor ott a pont. A rím pedig hogy rímmel kell foglalni azt a szót amire gondolsz, de nyilván nem szabad kimondani. Mondjuk úgy hogy Átmentem Paksnál a Dunán ladikon, de meghaltam me elütött egy *****


És nyilván itt a kamion a megoldás. remélem értetted.

2010. jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen ezt a felét értettem, de irtam, hogy a rajznál is szokott lenni..Akkor úgyanúgy rajzolni is rimbe kell vajon? Mármint hogy rimbe találják ki? Lehet végülis..

Köszi a választ.ű

Még várom a lánc pontos megfejtését...

2010. jún. 2. 10:24
 3/3 anonim válasza:
Szerintem a rajznál az hiba, csak a körülírás lehet hivatalosan "Rím"
2010. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!