Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Singleplayerek, Open Wolrd,...

Singleplayerek, Open Wolrd, RPG játékokat keresek?

Figyelt kérdés

Az olyanok mint a Dragon Age nem tetszenek(az hogy egyszerre több karaktert irányítasz).

Amikkel eddig játszottam:Witcher franchise,Elder Scrolls franchise,Mountain and Blade,AC franchise,Shadow of Mordor.

Ami nem érdekel:Final Fantasy és az ahhoz hasonló távol keleties RPG-ék.

A normális válaszokat előre is köszönöm



2017. aug. 24. 11:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Az lenne a legjobb hogyha testre szabható fő karakter lenne a játékba.
2017. aug. 24. 11:56
 2/6 anonim ***** válasza:

Karakter testreszabás az nem volt benne, de én sokkal jobban élveztem mindhárom Gothicot, mint az összes többi elder scrolls játékokat.

Ha engem kérdezel a bethesda játékokban jobban tetszett sokkal a fallout 3. Bár nem ők csinálták és picit unfinished, de nagyon teteszetős a fallout NV is (sok szempontból jobb mint a 3).

Bár falloutokhoz ajánlott pár modot használni és ott eltéved az ember, hogy akkor mit rakjon be. Én készítettem magamnak sajátot, amivel sokkal élvezhetőbb szerintem mindkettő fallout (3 és NV).

2017. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm igen a Fallout-ot kihagytam azt én is szerettem.
2017. aug. 24. 12:49
 4/6 EZEZ ***** válasza:
Amit te keresel az a Divinity 2 - Dragon Knight Saga. Olyasmi mint a Skyrim testreszabható karakter nemváltás lehetoseg rendkívül jo hosszú sztori mellékküldetések minden megvan ami kell. Nekem felér egy Skyrimmel, sőt.. sztem meg jobb is!
2017. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi #4 nem néz ki rosszul biztos ki fogom próbálni. :)
2017. szept. 24. 12:41
 6/6 EZEZ ***** válasza:
Hajrá :D van hozza magyaritas erdemes.leszedni es azzal játszani mivel soo.benne a beszéd es a sztori is érthetőbb
2017. szept. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!