Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudja a Gforce Experience...

Nem tudja a Gforce Experience optimalizalni az egyik jatekom, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok . Regebb jatszottam az Assassin's Creed Syndicate nevezetu jatekkal win 10 alatt , es gondoltam jatszok meg egy kicsit a regi menteseimmel (Uplayen megmaradnak a mentesek) .

Viszont most mar win8-at hasznalok .

Szoval le is toltottem a jatekot a Uplay accountomrol , viszont ami feltunt hogy a Gforce Experience nem szeretne optimalizalni .


Ugy emlekszem , hogy regebb nem volt ilyen problemam a jatekkal .


Esetleg otletek ? :)


Vegso esetben kiserletezek majd en a tokeletes beallitasokkal , a Gforce Exp. nem mindig vegez jo munkat . :"D



2017. aug. 24. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Tök felesleges a játék "optimalizálása". Igazából csak beállít valamit, ami elvileg jól fog futni a gépeden, és a lehető legszebb grafikai megvalósítást adja át, de a gyakorlatban ez soha nem működik. Mindig saját magad állítsd be a játékot, és így egyénileg választhatsz, legalább megtanulod, hogy mik azok amik minden játékban rohadt sok FPS-t elvesznek tőled.
2017. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Valoban , de ettol fuggetlenul eddig viszonylag jo munkat vegzett .

Volt par jatek , ahol kevesbe , de azert megneztem volna , hogy itt mit produkal .

Termeszetesen ha nem sikerul megoldani a problemat , akkor majd en allitgatom .


Koszi a valaszod . :))

2017. aug. 24. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!