Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meddig tart még a csábításból...

Meddig tart még a csábításból jeles?

Figyelt kérdés

Hány epizód lesz még körülbelül?

Vannak epizódok amikor az egyik fiú kerül középpontba pl.: Castiel az exe végett, Nathaniel a családja, Lysander a baleset és Armin a legújabban, már csak Kentin van hátra, utánna lassan vége lesz a játéknak?



2017. aug. 25. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Az eredeti játék (My Candy Love) most tart a 36. epizódnál.
2017. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még azt is el tudom képzelni, hogy behozzák Victort (a főszereplő gyerekkori legjobb barátja, csak a mangában szerepel, a játékban nem vagy lehet csak MÉG nem), aztán menni fog a dráma és a féltékenykedés.
2017. aug. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem a történetet vesszük alapul, hanem kicsit máshonnan világítjuk meg: addig tart, ameddig termeli a pénzt. És szerintem elég szépen hozza a hasznot.


Szerintem a felsorolt "karakter-epizódok" után is folytatódik még a sztori bőven. Bár én csak a 25.-ben döcögök, a kiszemeltemmel még csak éphogy pirulgatunk egymásra pillantva, vagy még annyit sem... Tehát nem ügy érzem, hogy olyan túl gyorsan be fog teljesedni a játék célja. Mert ugye a játék célja, hogy összejöjjünk valamelyik fiúval. Ha ez meg is történik, akkor is lehet folytatni a sztorit, ugyanúgy menne tovàbb az iskolai élet, mellette pedig àpolni kell a párkapcsolatot is. Úgyhogy remélem még jó ideig élvezhetjük a játékot! >:D Én amúgy annak is örülnék, ha behoznának még nèhány gimis korú karaktert, akikkel lehet barátkozni. x)

2017. aug. 27. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Az eredeti játék amúgy az Amour sucré :)
2017. aug. 27. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még sokáig nem lesz vége. :)


Egyébként nem lehet tudni előre, ahogy mondták már, addig fogják húzni a játékot, amíg hasznot termel.

2017. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!