Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok magyar nyelvű,...

Ajánlanátok magyar nyelvű, nem túl régi, fantasy társasjátékokat?

Figyelt kérdés
Kézzelfogható játékra gondolok. Esetleg sci-fi is szóba jöhet. Lehet story driven is, szerepjáték, stb.

2017. aug. 25. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:

- Talisman (fantasy, magyar nyelven kapható)

- Mars Terraformálása (sci-fi, magyar nyelven kapható)

- Scythe (?) (fantasy/sci-fi? magyar nyelven kapható?)

- Munchkin; Munchkin Quest (fantasy, magyar nyelven kapható)

- Doom (Sci-fi, lehet kapható magyar nyelven)

- World of Warcraft (fantasy, magyar nyelven talán kapható, elvileg erősen szerepjáték, bár sose jatszottam ezzel a társassal)


Kapásból ezek a társasjátékok ugranak be

2017. aug. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Heló!


AZ Eldritch horror most jelent meg magyarul. Lovecraft történeteiből merít, horror/fantázia keverék. Voltaképp egy történetet élsz át, amiben van beleszólásod. Egyedül vagy maximum 8 fővel játszható, kooperatív játék. Az egyik legjobb ebben a témában.

Javaslom, hogy nézz körül a deltavision kiadónál (viszont az újabb Star Wars játékoktól óva intelek, mert az egyiknek hírhedten elcseszték a fordítását.)

2017. szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha van benne stratégiai érzék is ajánlani tudom a Trónok harca társasjáték 2. kiadását. A szabályrendszere egy kicsit eleinte nehéz lesz megérteni, de garantálni tudom, hogy az egyik legélvezetesebb társas ami a kezünkbe került. Min. 3 játékos max 6 játékos részére. És persze ha van szabadidőtök , mert nem egyszer volt , hogy 3 órán át továbbtartott, sőt volt már 8 h.-ás játékidő is :-)
2018. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!