Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends! Hogyan...

League of Legends! Hogyan lehet gyorsan sokat farmolni?

Figyelt kérdés

Nagyon nem megy a farmolás,pedig eléggé szükségem lenne rá,mivel Veigarral játszom a legtöbbször.Béna farmolás miatt még nem mertem pvp-re menni Veigarral,inkább gyakorolni próbálok,de nem akar összejönni.

Hogy lehet valakinek 10 perc után több mint 100 farmja ?

Eddigi legtöbb farmom botok ellen 180 körül volt.A napokban pvp-n elértem a 200-at Nasussal (szinte megállíthatatlan volt a kicsike :P)


Szeretnék 10-20 perc alatt elérni legalább 100-200 farmot.

Ti hogyan farmoltok ?Mire nem figyelek,hogy ennyire ramatyul farmolok ?



2017. aug. 26. 16:28
 1/5 anonim válasza:
2017. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg módszert találhatsz neten, Youtubeon is. Ott leírják mi az a push, freeze, slow push... és ezekkel könnyebb a farmot egyensúlyban tartani. Igazából alacsonyabb szinteken nem annyira fontos a farm, hiszen ez idő kérdése, minél többször játszol, annál ösztönösebben megy majd. És erre van az első 30 szint.

Úgy átlagosan 7 minion / perc-nek kéne meglennie, de ez még nekem sem mindig megy, pedig már 30-as vagyok.

2017. aug. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon függ attól, hogy milyen matchup van. Ha sz*rrápoke-ol az enemy, akkor ne is várd, hogy 100-as farmod legyen 10 percnél. :D

Az meg a másik, hogy ha folyamatosan rád tolja a lane-t, akkor sokkal több miniont fogsz bukni. Torony alatt nem feltétlen könnyű.

2017. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kivéve, ha egy Irelia vagy. Vele tökéletesen lehet farmolni turret alatt.
2017. aug. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mrs.rogers válasza:

Fhú. Ez egy nehéz kérdés. :D

Igazából a farmolás a játék egyik legdurvább része, szóval megértem, miért kérdezed.

AD champekkel szerintem valamivel könnyebb, mint egy AP-val. 10 perc alatt bőven elég olyan 80 farm gold előtt, már akkor is jó vagy.

Veigar szerintem egy aránylag könnyen farmolós hős, Q-W elég jól tudod szedni a minionokat. Ha manaproblémáid vannak early-ben (bár Veigarnak nincsenek manaproblémái xD), akkor hazamehetsz mondjuk egy Istennő könnycseppje nevezetű itemért vagy egy Elveszett Fejezetért, ami nagyban megkönnyíti az early farmokat és tradeket.

Ha olyan hősöket keresel, akikkel aránylag könnyebb a farmolás, akkor manás hősök közül Lux, Vayne, Annie, Irelia, LeBlanc, Syndra, Miss Fortune-t, Oriannát ajánlom többnyire passzívjuk miatt, attól függ, úgy in general hogy játszol. Nem manás hősök közül bárki, leginkább viszont Akali, Riven, Yasuo. De a nem manás hősök szinte mindig OP-k :P

Ami pedig a farmolásnál a kulcs, hogy csak akkor üss bele a minionba, ha már nagyon pici életereje van.

Torony alatt ha farmolsz, a közelharcos minionnak 2 toronylövés, AP-val 2, AD-val többnyire 1 auto attack a lefarmolás, távolsági minionnál ez 1 toronylövés és 2 AA.

Ha gondolod, hogy még mondjak valamit a farmolásról, vagy bármilyen lolos dologban segítsek, nyugodtan kérdezz :D

2017. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!