Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik 2 régi pc játék lehet...

Melyik 2 régi pc játék lehet ez? (leírás alapján)

Figyelt kérdés

Sajnos nem emlékszem a címükre, de gyermekkoromban rengeteget játszottam velük, de akkor még túl kicsi voltam ahhoz, hogy az elnevezésükkel törődjek. Most jó lenne nosztalgiázni egyet!


1. Egy 2d-s játékról van szó, labirintusban vagyunk. A mi oldalunkon, aranyos szörmókok állnak, mi is egy ilyennel vagyunk. A célunk, hogy a labirintusban odamenjünk a buborékba zárt pici szörmókokhoz, és érintkezve velünk ők kiszabadulnak, és követnek minket, ezáltal el tudjuk őket csalni a biztonságos helyre. Emlékszem, volt hogy nagyon sok pici követett, és ha jól emlékszem a különböző színűeket külön helyre kellett vinni. Eközben szörnyek akadályoztak, ha a minket követő sorhoz értek, a picik leszakadtak és szétszéledtek, amikkel érintkeztek pedig újra buborékba kerültek. Több pálya volt, szintek. Egy letölthető játékról van szó, nem online érhető el. Legalábbis akkoriban nekem gépen volt.


2. Valami állatorvosos játékról lehet szó. Több pálya volt.

Az egyiken az volt a feladat, (Super Mario nézetű 2d-s játék) hogy megkeresd a majmokat, és mindet beoltasd szurival. Lehetett ugrálni, és minél gyorsabban segíteni ezzel az állatorvosnak.

A másik pálya valami hajós volt, azt hiszem állatokat kellett rajta szállítani.

Lehet volt több is, de csak háromfélére emlékszem.

A harmadikon egy standon voltunk, ahol ki kellett szolgálni a vevőket, akik arra jártak. Ha jól emlékszem pont az az állatorvos volt a pultos, akinek a majmait kellett beoltani az elsőben. Fokhagymát is árult, lehet apró részlet, de csak ezekre emlékszem! XD


Ha bárkinek bármi eszébe jutott, írja le nyugodtan. Az első megtalálása lenne számomra a legfontosabb! Köszönöm hogy végigolvastad! :)



#régi #Labirintus játék
2017. aug. 26. 20:50
 1/4 Bárni Ross válasza:

Én is ezt a szörmókos játékot keresem.

Sajnos nem tudom mi volt a címe

2019. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zalan777 válasza:
Esetleg azota valakinek sikerült rájönni mi volt a szőrmókos játék neve? Nagyon fontos lenne
2020. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zalan777 válasza:
Esetleg ha még aktuális lenne akko az első játék neve Iggle pop
2020. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, évek óta kerestem és csak most láttam a választ! Igen, az Iggle pop volt az! Köszönöm!!
2023. ápr. 14. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!